Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кулеметний вогонь та депутат від Балоги. Москаль повідомив подробиці стрілянини на Закарпатті

Причина конфлікту - заборгованость за поставлені сигарети, які контрабандисти отримали з Мукачева та не розрахувалися.

Одним з учасників озброєного конфлікту на Закарпатті виявився чинний депутат районної ради.

Про це на своїй офіційній сторінці повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

За його словами, стрілянина в Нижній Апші була спровокована конфліктом довкола контрабанди сигарет на українсько-румунському кордоні.

"Один із учасників конфлікту - чинний депутат районної ради від "Єдиного центру". На околиці села, на автозаправці група мешканців Мукачевого (у тому числі раніше судимі) намагалися з'ясувати стосунки з мешканцями Тячівського району, котрі займаються контрабандою сигарет через "зеленку" з України в Румунію", - йдеться у повідомленні.

Голова Закарпатської ОДА також зазначив, що причина конфлікту в заборгованості за поставлені сигарети, які контрабандисти Тячівщини отримали з Мукачевого, однак не розрахувалися за них, оскільки втратили товар під час переправлення через кордон.

За його словами, спочатку між двома групами виникла словесна пересварка, яка переросла в бійку. Потім, один із місцевих, що стояв поряд, витягнув із машини пістолет-кулемет іноземного виробництва й відкрив хаотичний вогонь по приїжджих. Усього було випущено понад 20 куль.

Москаль зауважив, що українсько-румунська ділянка "зеленого кордону" в межах Закарпатської області найпроблемніша. Місцеве населення постійно намагається переправляти сигарети в Румунію через Тису (річку в літній період можна перейти вбрід).

Нагадаємо, 30 серпня, на Закарпатті між смт Солотвино та Нижньою Апшею між місцевими та мукачівцями виник конфлікт із застосуванням вогнепальної зброї.

Кримінальні "розбірки" між двома групами молодиків, закінчились стріляниною. Четверо в лікарні - троє з них в реанімації. Один з них у вкрай важкому стані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції