Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Культурний фронт": у ток-шоу "Право на владу" говоритимуть про російську пропаганду

Українська влада поступово розпочала боротьбу з російською пропагандою в інформаційному просторі, та чи достатньо цих зусиль.

Сьогодні, 20 квітня, о 23:00 у суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" гості та експерти в прямому ефірі обговорять прояви російської пропаганди та методи боротьби з нею.

Від початку військової агресії в Криму і на Донбасі українська влада поступово розпочала боротьбу з російською пропагандою в інформаційному просторі. Зокрема, за цей час були складені списки тих артистів РФ, яким заборонено у перетині українського кордону. Проте, чи потрібні так звані "чорні списки" і наскільки вони дієві проти пропаганди, та чи можуть їздити українські артисти до Росії за таких умов – на ці питання спробують відповісти гості випуску.

Крім того, політики й культурні діячі в студії "Право на владу" спробують проаналізувати низку прийнятих законів. А саме, які переваги має закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні", який сьогодні підписав президент, та ініціативу впровадження 75-відсоткової квоти української мови на телебаченні, які вона має плюси й мінуси.

У обговоренні візьмуть участь: Микола Княжицький, народний депутат, "Народний фронт", один з авторів законопроекту, Вадим Рабінович, народний депутат, "Опозиційний блок", Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства України з питань кіно, Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України та експерти: Лариса Ніцой, письменниця, Владислав Троїцький, засновник Центру сучасного мистецтва "ДАХ", Євген Червоненко, Міністр транспорту та зв'язку (2005) та музичний продюсер Олександр Ягольник.

Під час ефіру до обговорення у студії на прямому зв'язку долучиться Євген Нищук, міністр культури України.

"Право на владу" виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00. Ведучі ток-шоу "Право на владу" - Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції