Куніцин хоче грошей

Голова міської адміністрації Севастополя Сергій Куніцин переконаний, що гроші від базування ЧФ Росії, мають залишатися в Криму.

Голова Севастопольської міської адміністрації Сергій Куніцин переконаний в тому, що гроші, які отримує Україна від базування Чорноморського Флоту Росії, мають залишатися в Криму та Севастополі і йти на їх розвиток.

Як передає УНІАН, про це Куніцин заявив сьогодні в Києві на прес-конференції виборчого блоку Людмили Супрун "Український регіональний актив".

Сергій Куніцин
УНІАН
Сергій Куніцин вболіває за долю Криму
Куніцин нагадав, що щорічна орендна плата за базування ЧФ становить 97 млн. доларів. Втім, ще два роки тому Крим та Севастополь ці кошти не отримував, оскільки гроші проводилися за кліринговими розрахунками між Україною і Росією за борги. І тільки в минулому році від зазначеної суми регіон отримав 100 млн. грн., а в цьому році 225 млн. грн.

При цьому Куніцин відзначив, що Україна має зробити перерахунок коштів, які Крим недоотримав за минулі роки від орендної плати за базування ЧФ.

Говорячи про роботу підкомісії з питань базування ЧФ в Севастополі Куніцин відзначив: "Раніше було багато скандалів і ніякого просування вперед. Сьогодні вона (підкомісія – ред.) за всі роки базування ЧФ увійшла в конструктивну роботу. Ми виходимо вперше на інвентаризацію земельних ділянок, майна. Ми вже прийняли цілий ряд документів по військових містечках, яких більше 200. Ми вперше визначили обсяг землі (яку займає ЧФ – ред.) не по папірцях, а реально, і головне ми із Севастополя винесли цю проблему на міждержавний рівень і припинили втягувати такий складний регіон як Крим і Севастополь у всі ці процеси", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: