Куніцин: Януковичу "подарували" севастопольські землі

Заява голови Севастопольської міськадміністрації пролунала у відповідь на закиди регіоналів щодо земельних махінацій.

Міська рада Севастополя минулого року практично безкоштовно виділила земельні ділянки Віктору Януковичу, Миколі Азарову та іншим лідерам Партії регіонів. Про це заявив голова Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Куніцин.

Він пояснив, що до такої заяви його підштовхнула чергова-позачергова сесія міськради, повідомляє сайт Севастопольської міськдержадміністрації.

"Знову рішення сесії: "усіх зняти, усі злодії, "команда Куніцина" продає севастопольські землі. Я вже попереджав депутатів, у цьому питанні - усе не на користь міськради. Ні, знову мусується тема продажу "Золотого пляжу", - зазначив Куніцин.

"Офіційно заявляю, під усіма цими документами ні мого підпису, ні мого першого заступника В.Казаріна, ні когось ще з адміністрації немає", - заявив голова міської держадміністрації Севастополя.

За його словами, "якби не численні звинувачення міськради і його лідера В.Саратова в тому, що ми нібито "розкрали всю землю", я б ніколи не зробив такої заяви".

"Але зараз змушений повідомити: на відміну від міськради, Севастопольська міська державна адміністрація жодного шматка землі не продала. Ми не виділяли землю своїм партійним лідерам: ні Валерію Пустовойтенку, Лідії Супрун - лідерам НДП, партії, у якій я був, ні Ігорю Крілю – лідеру партії "Єдиний Центр", головою Кримської організації якої я є, ні комусь ще", - сказав Куніцин.

"Міська ж рада минулого року виділила землі Януковичу, Азарову, їхнім помічникам і радникам, "верхівці" Партії регіонів. І на розпорядженнях, за якими ця земля виділена, є віза голови міськради В.Саратова. І ці документи є у нас", - додав він.

Куніцин підкреслив: "Я б ніколи цього не говорив, але мене змусили".

"У мене в Севастополі землі немає. А тут народжуються такі "рішення сесій", нас звинувачують у "крадіжках землі". Я попереджав лідерів Партії регіонів, і місцевого їхнього лідера - Саратова: "на злодії шапка горить". Не треба називати нас "злодіями", якщо самі десятками, сотнями, тисячами гектарів своїм партійним вождям землю "за три копійки" або безкоштовно віддаєте", - заявив він.

"Якщо вся ця історія продовжуватиметься й далі, ми передамо в ЗМІ всі подібні факти", - підкреслив Куніцин.

Нагадаємо, подібні звинувачення на адресу регіоналів Куніцин озвучує не вперше. За його словами, "регіональна" більшість у міськраді "віддала однопартійцям не тільки "Золотий пляж", а й 19 тис. га лісових угідь, 50 га землі в Балаклаві, 4 га на березі Балаклавської бухти, землі "Золотої балки".

Читайте також:

Мер Севастополя: Партія регіонів розкрадає кримську землю

Севастополь не вимагав від ЧФ РФ секретних списків звільнюваних

Севастополь перекриває гарячу воду. Задля економії газу

Севастополь запропонував ЄС свій проект економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: