Українських курців залякуватимуть ґратами та черепами

У 2012-му році на цигарках, які продаватимуться в Україні, можуть з'явитися страшні картинки.

Кабмін таки затвердив перелік малюнків-страшилок для пачок з цигарками, якими будуть лякати курців. Про це нам повідомив завідувач сектору контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень Мінздраву Костянтин Красовський.

"Було запропоновано 10 картинок з 31, права на які нам передав Євросоюз. Але дві картинки МОЗ доручили замінити", - пояснив Красовський.

З переліку виключили малюнки із жахливою пухлиною на шиї чоловіка і з трупом на медичному столі.

"На їх місце взяли картинку, де хворий лежить на ліжку, і на передньому плані його рука з крапельницею, і знімок з червоними трикутником, що показує пухлину легенів", - говорить Красовський.

Щоправда, поки постанова не опублікована. Кабмін зобов'язав МОЗ погодити доопрацьований проект з віце-прем'єром Борисом Колесніковим.

"А він зараз на лікарняному (24 січня у нього стався інфаркт. - ред.). Якщо він затвердить картинки, постанову буде опубліковано, і після цього нові пачки маютьі бути надруковані не пізніше, ніж через 18 місяців. Але навіть тоді у продавців буде можливість допродати старі пачки", - пояснив Красовський.

Іншими словами, цигарки зі страшилками українці побачать не раніше, ніж з середини 2012 року. Нагадаємо, Кабмін у минулому році тричі повертав МОЗ проект на доопрацювання.

Читайте також:

В Україні заборонили продавати менше 20 цигарок у пачці

В Україні курцями стають чоловіки-недоучки та жінки-інтелектуалки

Названо продукти, які допомагають кинути курити

ВідеоКурцям відбиватимуть любов до цигарок страшними картинками на пачках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: