Кушнарьов загинув від рикошету

Такими є результати попредньої експертизи по справі про вбивство Євгена Кушнарьова. Досудове слідство з цього приводу скоро має завершитись.

Євген Кушнарьов
Обставини смерті одного з лідерів Партії регіонів досі з'ясовуються Фото: www.kushnaryov.com

Як повідомляє "Сегодня", посилаючись на слова Василя Сінчука, бізнесмен Дмитро Завальний, син директора харківського підприємства "Точприбор", якого звинувачують у вбивстві по необережності, не цілився в людину. 

Прокурор відзначив, що, якщо результати експертизипідтвердяться, карна справа у відношенні Завального буде закрита в зв'язку із відсутністю складу злочину.

"В мене немає підстав стверджувати, що слідство ведеться необ'єктивно. Але якщо звинувачення дійсно буде знято, думаю, з боку друзів та близьких Євгена Петровича послідує відповідна реакція. Будуть це скарги чи щось інше, залежить від результатів розслідування," - сказала громадянська дружина Кушнарьова Людмила Давидова.

Досудове розслідування по справі Кушнарьова, у вбивстві якого за необережністю звинувачується харків'янин Дмитро Завальний, скоро може бути завершено, повідомив голова слідчого відділу прокуратури Харківської області Дмитро Гладковський, коментуючи хід розслідування справи.

Як повідомлялося раніше, харківська прокуратура висунула звинувачення підозрюваному в убивстві за необережністю Кушнарьова Завальному - 37-річному помічникові депутата від Партії регіонів Дмитра Шенцева. 

За словами Сінчука, суть справи очевидна: слідство допускає, що сммертельного поранення за необережністю Кушнарьову завдав господар мисливської дачі Завальний. Відразу після трагедії він потрапив до лікарні із серцевим нападом, ала дав свідчення слідству. Наразі він знаходиться під підпискою про невиїзд. 

Справа про загибель Кушнарьова досі не передана до суду. Своїх висновків не дали спеціалісти - низка складних комплексних експертиз ще не завершена. 

Сінчук відзначив, що саме від результатів цих експертиз залежатимуть висновки про відповідальність Завального. За словами прокуррора, постріл було здійснено не в машині, а за 100 метрів від неї. Експерти мають визначити, кому належать інші чотири кулі, знайдені на місці трагедії. Сінчук тиакож впевнений в тому, що провини лікарів у смерті Кушнарьова немає.

Євген Кушнарьов був поранений 17 січня під час полювання в Ізюмському районі Харківської області. Наступного дня після кількох операцій він помер в Ізюмській районній лікарні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: