Кужель, вважає, що Тігіпко переможе на дострокових виборах президента

Щільне співробітництво Тігіпка з "некомпетентним урядом" Кужель пояснила його бажанням "хоч щось зберегти в державі".

Заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель вважає, що президент Віктор Янукович скоро доведе країну до повного занепаду і слід починати готуватися до дострокових виборів.

"Мені здається, Україні не доживе до нової перемоги Януковича. Вибори можуть бути і не в 2015 році, якщо він зараз не змінить ситуацію", - сказала Кужель, відповідаючи на питання про перспективи нинішнього президента, додавши також, що змінювати ситуацію необхідно вже сьогодні, інакше "скоро вже нічого не залишиться, ні каналізації , ні пенсіонерів".

Головним претендентом на роль рятівника Україна заступник глави партії бачить міністра соціальної політики і свого начальника - Сергія Тігіпка.

"У Тігіпка є серйозні шанси стати президентом України - на наступних виборах", - сказала вона. Щільне співробітництво Тігіпка з некомпетентним урядом Кужель пояснила його бажанням хоч щось зберегти в державі.

"Тігіпко мені говорив: "Саша, якщо я тільки відчую, що це гра, що не будуть проводити реформи, а тільки заговорять - я піду. Але до останнього моменту, як він буде підтримувати реформи - я буду робити. Щоб було хоча б на чому колію прокладати", - переказала вона.

Читайте також:

Янукович серйозно попередив Табачника і Тігіпка, щоб його не засмучували

Уряд запевнив, що перший рік Януковича забезпечив стабільність та демократію

В уряді запевнили, що без реформ Україна залишиться найбіднішою у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: