Кузьмук боїться війни

Кузьмук вважає, що Ющенко своїми указами про перепідпорядкування Внутрішніх військ поставив їх на межу порушення закону

"Україна ще не вийшла з кризи і стоїть на межі", - заявив віце-прем'єр-міністр Кузьмук на прес-конференції у вівторок 12 червня. Він підкреслив, що не перебільшує гостроти внутрішньої політичної ситуації і судить про неї зі свого власного досвіду: "У мене багато досвіду, я вже працюю в шостому уряді і за всіх гострих ситуацій стояв не збоку, а був у центрі подій".

Олександр Кузьмук також заявив, що президент Віктор Ющенко своїми указами про перепідпорядкування Внутрішніх військ поставив їх на межу порушення закону. Він підкреслив, що згідно з указами Внутрішні війська не є правоохоронними органами.

"В указі президента стверджується, що вони є військовим формуванням, що я, як людина, яка знає українські закони, не можу прийняти, оскільки військові формування, згідно з українським законодавством, призначені для протистояння агресії", - відзначив віце-прем'єр.

При цьому Кузьмук заявив, що в п'ятницю, 15 червня, зустрінеться з командувачем Внутрішніми військами Олександром Кіхтенком, а також керівництвом МВС для обговорення ситуації в країні, зокрема з Внутрішніми військами, - повідомляє "Українська правда".

Крім того, віце-прем'єр заявив про те, що виняткова присутність міністра внутрішніх справ Василя Цушка під час подій навколо Генеральної прокуратури 24 травня унеможливила кровопролиття.

"Якби не було Цушка з "Беркутом", я не виключаю, могла б бути кров. Присутність міністра це зробила неможлим", - сказав Кузьмук.

Віце-прем'єр також відзначив, що позиція України щодо розташування американських систем ПРО в Чехії та Польщі повинна бути вироблена найближчим часом на засіданні РНБО.

"Що ж до позиції України стосовно протиракетної оборони, час експертного обговорення вже минув, і ми чекаємо, що найближчим часом буде вироблена єдина позиція з урахуванням національних інтересів", - додав Кузьмук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: