Кузьмук образився на Гриценка

Віце-прем'єр Олександр Кузьмук вважає нелегітимною заборону міністра оборони Анатолія Гриценка на надання йому інформації Генштабом.

Віце-прем'єр-міністр Олександр Кузьмук вважає нелегітимною заборону міністра оборони Анатолія Гриценка на надання йому керівництвом Генерального штабу інформації про те, що відбувається у Збройних Силах.

Про це він сьогодні, у вівторок, повідомив журналістам у будинку МВС.

З його слів, він попросив щодня надавати інформацію про проблемні питання ЗС, які перебувають у компетенції уряду.

"Вона (заборона – ред.) нелегітимна...це дитячі речі, які не сприяють конструктивній роботі", - зазначив Кузьмук.

Раніше Гриценко повідомив, що Кузьмук видав розпорядження, відповідно до якого керівництво Генштабу повинне щодня до 8:30 ранку йому надавати інформацію про те, що відбувається у ЗС.

Однак міністр заборонив виконувати це розпорядження, посилаючись на те, що завдання начальникові Генштабу можуть ставити виключно президент і міністр оборони.

При цьому міністр зазначив, що будь-які спроби впливати на його підлеглих будуть жорстко припинятися.

Як повідомляло агентство, раніше Гриценко заявив, що вважає нелегітимним призначення віце-прем'єром Кузьмука, оскільки той дотепер перебуває в рядах ЗС, а відповідно до указу президента в списку посад виконавчої влади, які можуть бути заміщені представниками вищого офіцерського складу Збройних Сил, немає посади віце-прем'єр-міністра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: