Кузьмук проти звільнення Шуфрича

Віце-прем`єр-міністр Олександр Кузьмук не бачить підстав для звільнення міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Віце-прем`єр-міністр Олександр Кузьмук не бачить підстав для звільнення міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Як передає УНІАН, про це він сказав, відповідаючи сьогодні на запитання журналістів після церемонії вшановування пам`яті міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов`язків.

Кузьмук-Шуфрич
УНІАН
Олександр Кузьмук вірить у компетентність Нестора Шуфрича
Кузьмук зазначив, що йому не ясні мотиви, за яких президент Віктор Ющенко звернувся з проханням звільнити Шуфрича "Я просив би заспокоїтися з приводу цього, дати можливість міністрові виконувати функціональні обов`язки, які на нього покладені", - закликав віце-прем`єр.

Кузьмук висловив упевненість в професіоналізмі Шуфрича: "У мене немає сумнівів, я його бачив у справі, він все виконає".

Як повідомляв iPlus, 21 серпня президент України направив прем`єр-міністрові Віктору Януковичу телеграму у зв`язку з ситуацією з лісовими пожежами в Херсонській області.
У телеграмі Ющенко звертає увагу "на некомпетентність міністра України з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи пана Шуфрича, який не знає реального стану подій, не в змозі організувати роботу з ліквідації пожежі і дезінформував з цього питання президента України”.

Віктор Ющенко зазначає необхідність прийняти рішення про усунення Нестора Шуфрича від виконання обов`язків міністра і в установленому порядку поставити питання про звільнення його з посади як нездатного забезпечити доручену ділянку роботи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: