Кузьмуку кортить в ПР

Віце-прем`єр міністр України Олександр Кузьмук готовий брати участь у дострокових виборах за списком Партії регіонів, якщо та запропонує.

Про це він сказав в інтерв`ю тижневику «Профиль» від 2 липня 2007 року.

«Якщо мені буде запропоновано Партією регіонів взяти участь у виборах, я вважатиму це за честь для себе», - сказав Кузьмук.

У теж час він підкреслив, що «сьогодні навіть і не думає про свою участь у виборах, як і не думає про це весь уряд».

«Уряд призначений не для того, щоб думати про вибори, а для того, щоб думати про підвищення добробуту країни, збільшення її економічної потужності. Сьогодні жодне засідання Кабміну чи нарада, яку проводить прем`єр-міністр, не починається з дискусій про вибори. Роль уряду одна – працювати на цю країну і її людей, тому питання про вибори не стоїть», - додав Кузьмук.

На його думку, найбільші шанси потрапити до нового парламенту мають партії, які вже там представлені. Проте він упевнений, що сьогодні рано говорити про формат нової коаліції.

«Говорити про формат коаліції перед виборами – це провокувати чесність і прозорість цих виборів. Заявили політичні сили про свою готовність йти на вибори, так нехай ідуть. Коли ми побачимо результати виборів, тоді в спокійній обстановці створюватиметься коаліція. У якому вона буде форматі, сьогодні не може сказати ніхто. Мене влаштує будь-який формат, який дасть можливість процвітати цій країні», - сказав політик.

Він переконаний, що для того, аби не склалася така ж політична ситуація як сьогодні, уряд не повинен бути заручником політичних розбирань.

«Має бути наступність. Я працюю в шостому уряді, і мене шокує, коли нова команда вмить забуває все, що розроблено попередниками, а через рік уряд міняється, і все починається з початку. Народ і країна в здивуванні і не розуміють, що ж відбувається, коли політичні групи починають між собою бійку», – відзначив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: