Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Квартал-95" назвав дату виходу в прокат свого першого українськомовного фільму

Стрічка буде присвячена стосункам в родині.

Перед Новим роком глядачі зможуть побачити новий фільм "Студії Квартал-95" про випробувальний термін для сім’ї. У ньому пара, яку суд відмовився розлучати, дає собі другий шанс, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двоє вирішують бути чесними одне з одним, а кіно демонструє, що з цього може вийти. Фільм стане першою україномовною роботою популярної студії.

Праця над стрічкою вже розпочалася на Київщині, головні ролі виконуватимуть Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надя Дорофеєва та Анастасія Коротка. Фільм є режисерським дебютом Зеленського. "Наша історія розповідає про те, як, в принципі, можна вирулити і лишитися родині, тому що є ця дуже важлива штука – родина в житті. Нема нічого ближчого і важливішого", - пояснив він.

ВідеоУкраїномовний фільм студії "Квартал-95" вийде у прокат у кінці грудня

Перед Новим Роком в прокат має вийти новий фільм студії "Квартал-95" українською мовою. Зйомки стартували сьогодні на Київщині. Головні ролі виконуватимуть Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надя Дорофеєва та Анастасія Коротка. Фільм - режисерський дебют Володимира Зеленського. 

Україномовний фільм студії "Квартал-95" вийде у прокат у кінці грудня

Залиште свій коментар

Вибір редакції