Квартири, машини, мільйони: стало відомо, що приховував від декларацій скандальний прокурор сил АТО

Видатки Кулика перевищують його доходи у кілька разів.

Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик звинувачується у тому, що його видатки перевищують його доходи і що він приховує свої придбання.

Про це йдеться у підозрі, текст якої оприлюднила "Українська правда".

У документі йдеться, що з 2011 року по 14 квітня 2015 року при спільному сукупному доході Кулика та його цивільної дружини Ірини Німець в розмірі 1 018 803,33 вони набули у спільну сумісну власність активів на суму 1 966 565,75 грн.

Це, зокрема, була машина Toyota Land Cruiser 200. У травні 2014 року Кулик передав своїй співмешканці 120 тисяч доларів, на які вона купила машину і зареєструвала на себе. Ця машина не була відображена в декларації.

У 2014 році Кулик придбав квартиру у Києві. Квартира на вулиці Саперно-Слобідська вартістю майже 492 тисячі грн була зареєстрована на Ірину Німець.

Також Кулик оформив на Німець нежитлове приміщення в будівлі на Жилянській, 59, де вони мешкають у квартирі, зареєстрованій на матір прокурора. Вартість приміщення склала 169 500 грн.

У квітні 2015 року Кулик купив паркомісце за 99187,50 грн, яке теж зареєстрував на Німець.

Костянтину Кулику була оголошена підозра за статтею "незаконне збагачення"

НАБУ провело обыск у военного прокурора Константина Кулика. Следователи заинтересовались, как на прокурорскую зарплату Кулик смог приобрести квартиру в центре Киева площадью 250 квадратных метров и несколько автомобилей. Пока нет информации, нашло ли НАБУ при обыске какие-то доказательства.

З 26 квітня 2015 по 31 грудня 2015 - з часу набрання чинності змінами КК щодо незаконного збагачення - Кулик набув у спільну сумісну власність його та Німець активи, законність яких не підтверджена доказами – в розмірі 2 866306 грн.

У липні 2015 року Кулик "набув у спільну власність" квартиру на вулиці Івана Кудрі, право власності оформлено на Німець. Вартість облігацій становила 2 768768, що більше ніж в два рази перевищує спільний дохід Кулика та Німець за період 1 квітня по 31 грудня 2015 року.

У документі зазначається, що 30 листопада 2015 року Кулик купив ще одне паркомісце в підземному гаражі на Жилянській, зареєстрував його на Німець. Вартість становить 97 538 грн.

У підозрі зазначається, що всі ці активи не відображені у декларації Кулика.

Крім того, прокурор сил АТО не вказав у декларації за 2013 рік авто TOYOTA LAND CRUISER 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним – батьком одного з лідерів терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна.

Цим автом, згідно з документом, Кулик користується і досі, хоча власником авто з жовтня 2010 року стала Німець.

НАБУ провело обшук у військового прокурора Костянтина Кулика

Йому оголосили підозру за статтею "незаконне збагачення". Слідчі зацікавилися, як на прокурорську зарплату Кулик зміг придбати квартиру у центрі Києва площею 250 квадратних метрів та кілька автомобілів. Поки що немає інформації, чи знайшло НАБУ під час обшуку якісь докази.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування за фактом придбання головним військовим прокурором сил АТО Костянтином Куликом дорогої нерухомості під час його роботи у військовій прокуратурі.

Пізніше в Україні розгорівся скандал із співмешканкою прокурора АТО Іриною Німець. Журналісти програми "Наші Гроші" виявили у неї нещодавно придбане авто при доході за рік у 1 687 грн. Того ж року позашляховик придбала і матір прокурора. Обидві машини коштували більше мільйона гривень.

Ірина Німець у відповідь на це розповіла ТСН, що Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн належить їй і прокурор до цього майна не має жодного стосунку. Крім того, жінка стверджує, що давно не живе з Костянтином Куликом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: