Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Квартиру Януковича вартістю 36 млн гривень передали тимчасовому власнику

Раніше у квартирі проживала цивільна дружина Януковича.

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) передало тимчасовому управителю елітну 240-метрову квартиру Віктора Януковича на Оболонській набережній в Києві.

Про це 7 лютого повідомили в Transparency Interntional Ukraine.

Зазначається, що експерти оцінили це майно президента-втікача у 36 млн грн. Раніше в ній проживала Полежай, цивільна дружина Януковича.

“5 років “сумнівне” майно Януковича стояло і не приносило нічого державі. Нарешті завдяки створенню і повноцінному функціонуванню АРМА ми побачимо реальні доходи. До кінця лютого триває конкурс на управителя Межигір’я. Сподіваємося, що згодом і цей об’єкт стане прибутковим”, – зазначила юридичний радник ТІ Україна Катерина Риженко.

Нагадаємо, "Вертолітний майданчик Януковича", що розташований на Парковій дорозі у Києві, знову забрали з розпорядження столичної влади. Так, Господарський суд Києва 24 січня 2019 року за позовом "Амадеус Ко" виніс рішення, яким заборонив АРМА та КП "Центр організації дорожнього руху", обраному управителем цього майна за результатом відкритого конкурсу, вчиняти будь-які дії щодо управління цим майном. 

ВідеоУкраїна не потребує допомоги Януковича у переговорах щодо обміну політв'язнів

На прес-конференції у Москві засуджений президент-утікач запропонував поговорити з російським президентом Володимиром Путіним про звільнення українських полонених. Натомість заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила - Янукович, замість пропонувати своє посередництво, має відсидіти за державну зраду. 

Україна не потребує допомоги Януковича у переговорах щодо обміну політв'язнів

Залиште свій коментар

Вибір редакції