Квіти до пам'ятника місту-герою Києву приніс заборонений в Україні журналіст

В'їзд до країни спецкору сайту "Медуза" Іллі Жегульову заборонили через роботу в окупованому Криму

Біля пам'ятника місту-герою Києву біля Кремлівської стіни, який напередодні з незрозумілих причин залишили без традиційного кошика з гвоздиками, все ж з'явилися квіти. Одним із перших, хто приніс їх до меморіалу, був відомий російський журналіст спеціальний кореспондент сайту "Медуза" Ілля Жегульов. Відповідне фото він виклав на своїй сторінці у Facebook.

"Порожнеча біля пам'ятника була досить демонстративною. Хотілося показати, що жодні чиновники не можуть заборонити нашу пам'ять і поки у нас є руки, ми маємо можливість зробити щось самі. На щастя, поки що в Росії за покладання квітів не заарештовують", - розповів він, уточнивши, що був не єдиним, хто таким чином висловив свою позицію.

Примітно, що Жегульову, який активно висвітлював події на Майдані в 2013-2014 роках і в своїх публікаціях часто критикував російську владу, на 3 роки заборонений в'їзд до України. Причина – спроба потрапити в країну з окупованого Криму. Туди він їздив за редакційним завданням і потрапив на півострів з російської сторони.

"Формально – вони мають рацію, тому що це незаконно. Але до цього ми два тижні намагалися домогтися від прес-служби прикордонників відповіді про те, що буде, якщо з Криму в'їхати до України, але нам ніхто не відповів", - розповів журналіст ТСН.ua.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилося фото, на якому було видно, що пам'ятник місту-герою Києву біля Кремлівської стіни єдиний на алеї міст військової слави залишився без квітів. Незважаючи на активне обговорення інциденту в ЗМІ і соцмережах, міська влада Москви цей випадок ніяк не прокоментувала.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: