Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Квіти можна саджати, ямка на ямці". Третю добу люди блокують розбиті дороги й вимагають їхнього ремонту

Блокування відбуваються на Миколаївщині, а також на межі Буковини й Прикарпаття.

Третю добу жителі Миколаївщини блокують рух кількома дорогами області - вимагають, аби їх відремонтували.

Зокрема, жителі села Возсіятське перекрили трасу Кропивницький-Миколаїв, на відновлення якої уряд виділив 300 млн грн. Та гроші до дороги не дійшли.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

На підтримку земляків безстрокову акцію оголосили й жителі райцентру Єланець, які заблокували шлях на Нову Одесу. Люди цілодобово чатують на трасах і розходитися не збираються. Кажуть, чекатимуть на ремонтну техніку. Пропускають лише "швидкі".

"Ми тут будемо стояти до тих пір, допоки не почнуться ремонти на дорогах Єланецького району в трьох напрямках. Жителі району не можуть доїхати до районного центру, жителі райцентру не можуть доїхати до обласного центру і жителі всі не можуть доїхати у Вознесенськ до лікарні", - каже житель Єланця Валерій Алхімов.

ВідеоЖителі Миколаївщини третю добу блокують рух кількома дорогами, аби домогтися їх ремонту

Третю добу жителі Миколаївщини блокують рух кількома дорогами області - вимагають, аби їх відремонтували. Зокрема, жителі села Возсіятське перекрили трасу "Кропивницький-Миколаїв", на відновлення якої уряд виділив 300 мільйонів гривень. Та гроші до дороги не дійшли. На підтримку земляків безстрокову акцію оголосили й жителі райцентру Єланець, які заблокували шлях на Нову Одесу. Люди цілодобово чатують на трасах і розходитися не збираються. Кажуть, чекатимуть на ремонтну техніку. Пропускають - лиш швидкі.

Жителі Миколаївщини третю добу блокують рух кількома дорогами, аби домогтися їх ремонту

Тим часом уже три доби блокують шлях і на межі Буковини й Прикарпаття. Селяни вийшли на протест також через жахливий стан дороги. Облаштували польову кухню, організували цілодобове чергування. Кажуть, не підуть, допоки чиновники не знайдуть грошей на ремонт. Рік тому роботи почали, та відновили лише третину від потреби. Розбитою ущент залишається 5-кілометрова ділянка. В облавтодорі нарікають, що коштів у місцевому бюджеті немає. Компанія, яка робила ремонт, не може його продовжувати, доки держава не поверне їй борг - 300 млн грн. Тож тепер усе залежить від уряду.

"Узимку я їхав один раз до Вижниці, добирався до неї дві години. Квіти можна саджати, ямка на ямці. Картоплю вирощувати. Але їздити неможливо", - каже депутат Путильської райради Юрій Степан.

ВідеоСеляни вийшли на протест через жахливий стан дороги на межі Буковини й Прикарпаття

Вже три доби блокують шлях і на межі Буковини й Прикарпаття. Селяни вийшли на протест також через жахливий стан дороги. Облаштували польову кухню, організували цілодобове чергування. Кажуть, не підуть, допоки чиновники не знайдуть грошей на ремонт. Рік тому роботи почали, та відновили лише третину від потреби. Розбитою ущент залишається п'ятикілометрова ділянка. 

Селяни вийшли на протест через жахливий стан дороги на межі Буковини й Прикарпаття

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції