Квитки до зоопарку замість зарплати: у метрополітені Харкова розгорівся скандал через машиніста

Квитки до зоопарку замість зарплати: у метрополітені Харкова розгорівся скандал через машиніста

Чоловік намагався продати подаровані запрошення до зоопарку, а потрапив у скандал.

У Харкові у метрополітені стався скандал через машиніста, який намагався продати на OLX подаровані підприємством запрошення до Харківського зоопарку.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Х* Харків.

У публкації зазначається, що працівникам метрополітену у Харкові вже понад місяць затримують зарплату - гроші дають частинами (по 10-15% на тиждень). Відпускні працівникам також не виплачуються.

Так, машиніст метрополітену пішов у відпустку. Його дружина також працює в метро і перебуває у декретній відпустці. 

Днями, замість грошей метрополітен і місто подарували родині машиніста 3 квитки до зоопарку. Чоловік вирішив їх продати і виставив на OLX за ціною 2500 гривень за три квитки. Його вирахували і наказали звільнити його і дружину  після виходу з декрету.

"На сьогоднішній день керівництво метрополітену змусило машиніста написати заяву на звільнення за власним бажанням. Сім'я з малолітньою дитиною залишилася без роботи, без доходу, без засобів до існування", - йдеться в публікації.

У комунальному підприємстві "Харківський метрополітен" Depo.Харків запевнили з посиланням на гендиректора КП В'ячеслава Стаматіна, що машиніста та його дружину не звільнятимуть.

"Машиніст перебуває у відпустці, а його дружина - у декретній відпустці. Після того, як все це розгорілося, довелося заспокоювати жінку, яка виховує маленьку дитину, говорити, що її чекають на роботі, а не звільняють. Машиніст також звільнений не буде, він займається своєю роботою", - підкреслив Стаматін.

Нагадаємо, що у Держстаті повідомили про зростання за рік середньої зарплати українців.Середня номінальна заробітна в Україні в липні 2021 року зросла порівняно з липнем 2020 року на 21,5% - до 14 тис. 345 грн.

Наступна публікація