Квитки на всі види транспорту стануть електронними

Міністерство транспорту і зв'язку запровадить єдину електронну систему продажу квитків на всі види транспорту.


Про це повідомив сьогодні міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський.

Він уточнив, що квитки будуть реалізовувати за допомогою спеціального програмного забезпечення через єдиний розрахунковий центр. При цьому на першому етапі пасажири зможуть купувати квитки у відділеннях "Укрпошти" на всі види транспорту в межах України - автомобільний, залізничний, авіаційний; на другому етапі у них з'явиться можливість замовляти квитки через Інтернет. При цьому форма квитків стане бездокументною (безпаперовою).

За словами міністра, у грудні планується відкрити перший пункт продажу квитків через автоматизовану систему "Єдиний електронний квиток", а у 2009 - розпочати її поступове впровадження по всій території України. Вінський зазначив, що вартість впровадження такої системи оцінюється приблизно в 20 млн. грн. "Але враховуючи зниження накладних витрат на продаж квитків, думаю, що протягом року ми повернемо ці кошти", - сказав він.

За словами Вінського, впровадження системи дозволить скоротити для пасажирів час на придбання квитків, а також оптимізувати структуру пасажироперевезень. "Якщо ми побачимо, умовно кажучи, на напрямі Київ-Харків велику перевантаженість, ми можемо направити туди додаткові вагони залізничного транспорту або пару літаків, знявши їх з недовантажених напрямів", - сказав міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: