Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Квиткова лихоманка: обурені пасажири готуються позиватися на "Укрзалізницю"

Залізничники кажуть, що по свої гроші людям слід іти до банків.

"Укрзалізниця" відкрила продаж місць на святкові дати у популярних напрямах і не впоралась з навалою пасажирів. Напередодні електронна система зламалася за перші кілька годин, а зранку ситуація повторилася і цілий день тримала пасажирів у напрузі. Частина не витримала і поїхала штурмувати каси, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таких черг столичний вокзал не бачив давно: працюють усі каси, але в розпал робочого дня не проштовхнутися. Пані Світлана Мельник, поки стояла за квитком до Ізмаїла, встигла зголодніти. "Півтори години. Присісти нема де, навіть чисто перекусити своє – нема де. Стоїш, як безхатько", - каже пассажирка. Мінус два дні життя і 2800 гривень – у стільки пані Вікторії Бєляковій обійшлися квитки до Мелітополя. "Я вчора була тут о 12-й ночі, мені сказали: чекайте, нова доба почнеться, може, буде якась інформація. Інформації ніякої нема, гаряча лінія не відповідає, довелося сьогодні їхати", - каже пасажирка.

ВідеоСистема продажу електронних квитків "Укрзалізниці" не витримала навали новорічних пасажирів

"Укрзалізниця" відкрила продаж місць на святкові дати у популярних напрямах і не впоралась з навалою пасажирів. Напередодні електронна система зламалася за перші кілька годин, і поновилась надвечір. Сьогодні зранку ситуація повторилася і цілий день тримала пасажирів у напрузі. Частина не витримала і поїхала штурмувати каси на вокзалі.

Система продажу електронних квитків "Укрзалізниці" не витримала навали новорічних пасажирів

Залізничники запевняють, що квитки, за які люди вже сплатили гроші через інтернет, протягом середи до покупців точно дійдуть. Затримку пояснюють надмірним ажіотажем. "Якщо ми зазвичай продаємо через сервіс 65-70 тисяч квитків, вчора ми продали 170 тисяч квитків. Напруження наших служб було надзвичайно велике, відомі випадки, коли щось довгоочікуване стає доступним, системи лягають, це не тільки у нас", - пояснив директор з організації внутрішніх і міжнародних перевезень "Укрзалізниці" Олександр Красноштан.

Довоочікуваними квитки виявилися, бо доступними стали ледь не на місяць пізніше. Зазвичай квитки з'являються у продажу за 45 днів. Цьогорічну затримку у відомстві пояснили запуском експреса між Києвом і Борисполем – через це треба було узгодити розклади потягів. Поки з цим розбиралися, ажіотаж зріс настільки, що система продажу лягла за перші кілька годин. Обурені пасажири, які так і не зрозуміли, вдалося чи ні купити квитки, написали заяву в поліцію. "Із Стрия чотири квитки: гроші пішли, сайт довго висів, врешті відкрився і ми подивилися, що два квитки начебто продані невідомо кому, а два з моїх квитків продаються", - нарікає пасажирка Тетяна Передереєва.

З усіма фінансовими питаннями "Укрзалізниця" відправляє до банків. Квитки, за які проплата пройшла, гарантують пасажирам, як і нормальну роботу сайту – запевняють, що відтепер таких проблем не буде. Тим, хто не зміг купити квитки, обіцяють наступного тижня відкрити продаж на 30 пар додаткових потягів.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції