Квиток на перший матч на "Олімпійському" коштує 600 грн замість обіцяних 20

Квиток на перший матч на "Олімпійському" коштує 600 грн замість обіцяних 20

Квитки на Україна - Німеччина розкупили спекулянти / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Всі доступні квитки розкупили спекулянти

Перший матч, «Україна - Німеччина», на оновленому стадіоні «Олімпійський» мав стати доступним кожному. Та врешті дешевого футболу не буде. Всі недорогі квитки розкупили спекулянти.

50 000 квитків на перший футбольний матч київського 70-тисячного стадіону "Олімпійський", коштуватимуть всього по 20 гривень. Про це чув майже кожен любитель футболу. Але вже за три дні від початку продажу у касах майже нічого не залишилося. У касах лишились квитки лише по 600 гривень. Всі інші розпродані.

Всі квитки опинилися в руках спекулянтів. Щойно ви відходите від каси – вам зі шпигунською конспірацією, пропонують придбати жаданий білет.

У компанії, яка займається реалізацією квитків на матч, ситуацію зі спекулянтами ТСН пояснюють просто: «Це зло поки непереможне».

Кажуть, захищалися від цього лиха як могли. А точніше – продавали максимум шість білетів в одні руки. Однак чомусь це не завадило перекупникам.

міліція також ніяк не перешкоджає спекулянтам - із норм чинного законодавства виключено таке поняття, як спекуляція. Тепер це називається – підприємництво.

Та придбати білети задешево все-таки можливо. У день гри «перекупники» намагатимуться збути якомога більше квитків і ціни неодмінно знизять. Та при цьому існує ризик взагалі на стадіон не потрапити.

 

Читайте також:

Вхід на "Олімпійський" перегородять турнікетами

Площу перед НСК "Олімпійський" дороблять у грудні

На НСК "Олімпійський" будівельника вбило бетонною плитою

Дороге футбольне задоволення

Дороге футбольне задоволення
Наступна публікація