Лайнер за 100 млн. доларів у Одесі

Одеська компанія "Укрферрі" має намір придбати лайнер - плавучий готель, вартістю близько 100 млн. і місткістю до 1200 чоловік.

Одеська компанія "Укрферрі" має намір придбати величезний круїзний лайнер - плавучий готель, вартістю близько 100 млн. і місткістю до 1200 чоловік.

Про це повідомили в Асоціації судновласників України. Також було відмічено, що 80% грошей нададуть російські інвестори, оскільки українські судновласники не "тягнуть" такий дорогий об'єкт.

Домовленість з російською стороною була досягнута, як тільки з'ясувалося, що Олімпійські ігри-2014 проводитимуться в Сочі. Поки невідомо, під чиїм прапором ходитиме новий лайнер, але займатися процесом однозначно буде "Укрферрі".

Купувати корабель будуть за кордоном, оскільки вітчизняних судів такого класу не існує. Передбачається, що лайнер "заступить на бойовий пост" в 2009 році.

Також було відзначено, що вже багато років по Чорному морю не проводиться ніяких круїзів. Тільки цього року на теплоході Південна Пальміра реалізували пробний тур по чорноморських містах.

Експеримент пройшов успішно - вільних місць на лайнері практично не залишилося.

Кругові круїзи по Чорних і Середземних морях планується запускати вже з наступного року - поки що на Південній Пальмірі.

Причому такими подорожами вже зацікавилися іноземні турфірми із США, Данії, Франції і Німеччини. Всі разом вони мають намір відправити в плавання близько 1,5 тис. людей.

Проте, за словами представників Асоціації, основна маса туристів - 4,5 тис. людей - громадяни СНД, зокрема Росії. Коли почне роботу нове судно, кількість туристів можна буде збільшити в 3-4 рази.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: