Ландік назвав свою справу політичною інтригою, в яку втягнуто президента

Ландік назвав свою справу політичною інтригою, в яку втягнуто президента

Роман Ландік / Фото: Неделя

Ландік стверждує, що в його справі вказівки надходили з Адміністрації президента та ГПУ.

Підсудний Роман Ландік вважає, що його справа, як й історія з конфліктом його батька, нардепа Володимира Ландика зі співробітниками ДАІ, - це частина політичної інтриги, в яку втягнуто чимало високопоставлених осіб.

Про це він заявив в залі судових засідань Ленінського райсуду Луганська.

"Це велика інтрига. У неї навіть були залучені президент України, він був дезінформований, міністр внутрішніх справ Росії Нургалієв, міністр внутрішніх справ Могильов. І багато, багато вищої державної влади, а також журналісти майже всіх телеканалів України", - підкреслив Ландик.

Він стверджує, що в його справі, як і в історії з його батьком, надходили вказівки від одних і тих же людей з Адміністрації президента і Генпрокуратури. Зокрема, вимагали порушити проти нього кримінальну справу.

Також Ландік заявив, що в Краснодарі спочатку його планували не брати під варту, а визначити міру - підписку про невиїзд. Він вважає, що коли в українській міліції про це дізналися, то звернулися з відповідним проханням до своїх колег з Росії.

"І весь Краснодар знає, що Нургалієв дзвонив в Краснодар з вимогою мене взяти під варту на прохання міністра внутрішніх справ України", - зазначив Ландік.

Зазначимо, що підсудний також пов'язує свою справу з головою фракції Партії регіонів у парламенті Олександром Єфремовим. "Ви питаєте, хто це зробив? Всі прекрасно знаєте, це знає вся країна... Чи ви не знаєте, хто народний депутат з Луганська чи хто у нас п'ята людина в країні за рангом влади... Якщо це запитують журналісти Луганська, хто це зробив, то я їх не розумію, тому що ми всі в одному місті й ми всі знаємо - Єфремов", - сказав він.

Ландік стверджує, що не бив Марію Коршунову, і не визнає себе винним. При цьому він зазначає, що після того, як вона вдарила його по голові, він погано пам'ятає частину подій, які відбувалися після цього. За його словами, він лише відмахувався від неї руками і намагався затримати до прибуття міліції.

Судове засідання завершилося, наступне призначено на понеділок.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

Ландік назвав свою справу політичною інтригою

Ландік назвав свою справу політичною інтригою

Повʼязані теми:

Наступна публікація