Ландік сподівається, що мирова угода не дозволить Могильову посадити сина

На побиту дівчину до суду вони не подаватимуть.

Народний депутат України від Партії регіонів заявляє, що преса перекрутила і не точно процитувала його слова про те, що його син Роман Владимир Ландік подасть до суду на Марію Коршунову, як тільки вийде з СІЗО.

"Під час розмови з журналістами я говорив в минулому часі, що такий позов про "замах" на Романа не виключався раніше, коли конфлікт тільки-но стався", - заявив Ландік.

Депутат повідомив, що вони з Коршуновою пішли на мирову угоду, і вона не має претензій до його сина Романа. "Я запевняю, що мій син Роман не подаватиме до суду на Коршунову", - заявив Ландік.

Депутат упевнений, що справа проти його сина розсипається. "Зібрані факти тріщать по швах, Могильов нервує", - заявив депутат. "Судіть самі, не встигли ми підписати з Коршуновою мирову угоду, як МВС відразу поспішило заявити, що цей документ не має ніякого значення, і дало зрозуміти, що буде зроблене все можливе, щоб посадити Романа забудь-яку ціну", - повідомив Ландік. Він упевнений, що мирову угоду суд візьме до уваги.

Ландік дивується: "Невже в МВС немає інших, більш важливих справ, ніж роздувати ситуацію з хуліганством мого сина? Хай насильників і вбивць ловлять", - заявив батько Романа Ландіка.

Депутат упевнений, що цю історію "підігріває і спеціально розкручує МВС". "Чомусь я не вірю, щоб ЗМІ не розібралися в тому, що саме я сказав", - заявив Ландік.

Раніше Ландік заявляв, що глава МВС Анатолій Могильов погрожував йому. Сам міністр заперечував факт подібної розмови.

Нагадаємо, Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

У липні Ландiка затримали в російському Краснодарі, як потім пояснили в прокуратурі РФ, "у зв'язку з його знаходженням в міждержавному розшуку". Через деякий час Росія екстрадувала Ландiка в Україну.

Романа після скандалу виключили з Партії регіонів і з фракції ПР у міськраді та ініціювали його позбавлення депутатського мандату.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство.

Читайте також:

Побита Ландиком дівчина пішла на мирову через погрози

Могильов з жахом прочитав про те, якого вампіра з нього зробив Ландик

Батько Ландика розповів, як Могильов просив ампутувати ноги його сину

Ландик-старший: мою сім'ю хочуть знищити, в мене жахливий діагноз

Батько Ландика розповів, як його син став жертвою п'яної повії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: