"Лапка до лапки рятує життя!": АЛЛО разом із клієнтами передає 1 000 000 гривень на лікування дітей Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
538
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Лапка до лапки рятує життя!": АЛЛО разом із клієнтами передає 1 000 000 гривень на лікування дітей

В акції "Лапка до лапки рятує життя" взяли участь тисячі українців.

За підсумками благодійної акції "Лапка до лапки рятує життя", яку ініціював національний маркетплейс АЛЛО наприкінці грудня минулого року в поміч онкохворим дітям, було зібрано майже 500 тисяч гривень. Компанія АЛЛО подвоює цю суму та передає 1 000 000 гривень на лікування дітей, підопічних благодійного фонду "Таблеточки". 

"АЛЛО, як відповідальний бізнес, піклується про майбутнє, зокрема про здоров’я українських дітей, бо вони і є нашим завтра. Це вже не перша співпраця АЛЛО з БФ "Таблеточки", але перша масштабна благодійна акція, яку ініціювала та успішно втілила у життя компанія. Мене приємно вразила активність українців, вдячний кожному учаснику. Ми бачили сотні позитивних відгуків у соціальних мережах, наші команди в магазинах теж перейнялися ідеєю. Трохи сумно завершувати акцію, але попереду в нас багато нових проєктів. Адже системна допомога та благодійність вже стали нормою для багатьох людей та компаній", – зазначив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК "АЛЛО".

В акції "Лапка до лапки рятує життя" взяли участь тисячі українців, які купили онлайн та в магазинах АЛЛО майже 100 тисяч магнітиків із зображенням лапи тигреняти – символу 2022 року. За статистикою АЛЛО, найбільше долучилися до акції  мешканці таких областей як:

  1. Київська, 
  2. Дніпропетровська, 
  3. Донецька,
  4. Харківська, 
  5. Львівська.

Також активно долучилися до акції й мешканці Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці та Кропивницького. А в окремих магазинах Львова, Луцька, Дніпра та Харкова українці купили найбільше магнітів серед усіх магазинів АЛЛО в Україні. 

Всі зібрані від продажу благодійних магнітів-лапок кошти та внесок АЛЛО фонд "Таблеточки" спрямує на допомогу та лікування онкохворих дітей, а також на нагальні витрати в лікарнях України.

Довідка

АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 140 містах України. 

allo.ua – тицяй що хочеш!

"Таблеточки" – благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.

Дата публікації
Перегляди
538
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація