Ларрі Кінг приїде в Україну брати інтерв'ю в Азарова

З ініціативою запису інтерв'ю з Азаровим звернувся сам Ларрі Кінг. Проте зараз легендарний тележурналіст захворів, і його візит відкладено.

Відомий американський тележурналіст Ларрі Кінг хоче підготувати інтерв'ю з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Проте візит Кінга в Україну поки відкладено. Про це Like.lb.ua повідомив прес-секретар Азарова Віталій Лук'яненко.

"Так, це так, Ларрі Кінг збирався підготувати інтерв'ю з Миколою Азаровим. Зараз він захворів, і лікарі не дозволяють йому переліт з Москви. Тому час інтерв'ю переміщається", - повідомив Лук'яненко.

За словами прес-секретаря, з ініціативою запису інтерв'ю з Миколою Яновичем звернувся сам Ларрі Кінг.

Нез'ясованим залишається питання щодо формату, для якого буде записано інтерв'ю - як відомо, шоу Ларрі Кінга "Larry King Live" було закрито в 2010 році.

"Ми повідомимо цю інформацію тоді, коли пан Кінг буде тут і дасть добро на це", - прокоментував прес-секретар Миколи Азарова Віталій Лук'яненко.

Ларрі Кінг - легенда тележурналістики і людина, яка взяла інтерв'ю практично у всіх найважливіших людей світу за останні 25 років.

Нагадаємо, у грудні 2010 року Кінг взяв своє друге інтерв’ю в прем’єра РФ Володимира Путіна.

Останнє шоу Ларрі Кінга у другій половині грудня 2010 року зібрало рекордну для американського телебачення кількість глядачів.

Читайте також:

На CNN дебютувало шоу змінника Ларрі Кінга

Путін розповів Ларрі Кінгу про нову гонку озброєнь та демократію у Росії та США

76-річний Ларрі Кінг передумав розлучатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: