Лавринович бачить у Раді більшість без коаліції

Перший заступник голови Верховної ради України Олександр Лавринович (Партія регіонів) не виключає, що у Верховній раді може бути створена тимчасова більшість без створення коаліції.

Таку думку він висловив сьогодні під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом США в Україні Вільямом Тейлором, повідомили у прес-службі першого віце-спікера.

За словами Лавриновича, "уряд без коаліції не є ефективним на тривалий час, але з урахуванням нинішньої ситуації в Україні такий варіант також можливий".

Загалом перший віце-спікер вважає, що нинішній тиждень буде вирішальним у пошуках спільних рішень між політичними силами українського парламенту.

Він наголосив на тому, що "бюджет наступного року – це головний антикризовий документ, який необхідно ухвалювати найближчим часом".

В ході зустрічі Тейлор нагадав, що міжнародна підтримка України ґрунтується саме на повазі до закону і права. Для України важливо поважати свою Конституцію і закони, підкреслив він.

У свою чергу Лавринович висловив сподівання, що Україна не буде наодинці у подоланні впливу світової кризи і очікує на міжнародну підтримку.

Перший заступник голови Верховної ради України наголосив, що у зовнішній політиці Україна вибудовуватиме свої міждержавні відносини на основі взаємної вигоди та відкритості як із близькими сусідами, так і з ЄС та США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: