Лавринович назвав причину переходу опозиційних депутатів в коаліцію

Лавринович обгрунтував перехід депутатів з опозиції до більшості наслідком купівлі місць у виборчих списках.

Міністр юстиції України Олександр Лавринович вважає, що перехід депутатів з опозиційних фракцій до більшості став наслідком купівлі місць у виборчих списках.

Таку думку Лавринович висловив 9 квітня в ефірі "Шустер Live".

”Не треба продавати депутатські мандати, і тоді не буде тієї проблеми. Якщо їх продали, люди заплатили за місце у Верховній Раді, вони вважають, що вони не зобов’язані своєму партійному лідерові. Ось де корінь зла і корінь проблеми. Для цього потрібно змінити систему таким чином, щоб люди обирали не тільки політичну силу, а й представників цієї політичної сили”, - сказав Лавринович.

Таким чином міністр юстиції відповів на зауваження народного депутата від БЮТ Сергія Соболєва про моральний аспект формування більшості в парламенті.

”Скажіть, будь ласка, навіщо тоді взагалі проводити вибори в країні? Йшли вибори, проголосували за політичні сили, одні сформували більшість, інші – опозицію. Після цього можна спокійно попрацювати різними аргументами і стимулами з тими, хто отримав більшість, і раптом волевиявлення людей стає нікому не потрібним… Навіщо вибори країні, коли можливо встановити розцінки на входження в більшість або виходу з більшості і таким чином не проводити ніяких виборів?”, - запитав Соболєв.

Нагадаємо, Конституційний суд 8 квітня офіційно визнав, що окремі народні депутати, зокрема ті, які не перебувають у складі фракцій, що ініціювали створення парламентської коаліції, мають право входити до складу коаліції.

Читайте також:

Глава КС пояснив, що коаліцію визнали легітимною заради суспільного блага

Тимошенко: Конституційний суд благословив корупцію у Раді

Конституційний суд офіційно узаконив нову коаліцію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: