Лавринович не визнає міністрів в.о.

Міністри та прем'єр-міністр зараз не є виконувачами обов'язків, вважає в.о. міністра юстиції Олександр Лавринович.

За його словами, нині тільки один член уряду виконує обов'язки - це тимч.в.о. міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко, його було призначено на цю посаду не Верховною радою, а відповідним рішенням уряду. Олександр Лавринович наголосив, що всі інші міністри, в т.ч. голова уряду, не виконувачі обов'язків - вони продовжують володіти повним обсягом повноважень доти, доки Верховна рада не призначить новий уряд.

В.о. міністра юстиції вважає, що в Конституції закладена правова колізія, оскільки, з одного боку, Основний закон забороняє суміщати посаду нардепа з будь-якими іншими посадами, а з іншого боку, нинішній уряд повинен працювати до створення нового уряду. "Тому поєднання посади нардепа та члена уряду є конституційним", - підсумував Олександр Лавринович.

В.о. міністра юстиції та прес-секретар голови уряду Денис Іванеско звернулися з проханням до ЗМІ не називати міністрів, за винятком Михайла Корнієнка, виконувачами обов'язків.

Раніше сьогодні в.о. прем'єр-міністра Віктор Янукович доручив Мінюсту дати роз'яснення з тлумачення поняття виконувача обов'язків Кабінету міністрів. При цьому Віктор Янукович наголосив, що уряд продовжує нести повну відповідальність за ситуацію в країні, тому й далі має виконувати свої обов'язки в повному обсязі. "А скільки ще місяців триватимуть переговори зі створення коаліції, ми не знаємо. Але ситуація повинна залишатися під контролем", - сказав в.о. прем'єра.

Нагадаємо, 23 листопада під час першого засідання Верховної ради уряд Віктора Януковича склав свої повноваження. Цього ж дня БЮТ і "НУ-НС" обіцяли створити парламентську коаліцію, але їм бракувало підписів. 27 листопада нардеп від блоку "НУ-НС" В'ячеслав Кириленко заявив, що "НУ-НС" і БЮТ підпишуть угоду про створення парламентської коаліції на засіданні Верховної ради 29 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: