Лавринович не визнає міністрів в.о.

Міністри та прем'єр-міністр зараз не є виконувачами обов'язків, вважає в.о. міністра юстиції Олександр Лавринович.

За його словами, нині тільки один член уряду виконує обов'язки - це тимч.в.о. міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко, його було призначено на цю посаду не Верховною радою, а відповідним рішенням уряду. Олександр Лавринович наголосив, що всі інші міністри, в т.ч. голова уряду, не виконувачі обов'язків - вони продовжують володіти повним обсягом повноважень доти, доки Верховна рада не призначить новий уряд.

В.о. міністра юстиції вважає, що в Конституції закладена правова колізія, оскільки, з одного боку, Основний закон забороняє суміщати посаду нардепа з будь-якими іншими посадами, а з іншого боку, нинішній уряд повинен працювати до створення нового уряду. "Тому поєднання посади нардепа та члена уряду є конституційним", - підсумував Олександр Лавринович.

В.о. міністра юстиції та прес-секретар голови уряду Денис Іванеско звернулися з проханням до ЗМІ не називати міністрів, за винятком Михайла Корнієнка, виконувачами обов'язків.

Раніше сьогодні в.о. прем'єр-міністра Віктор Янукович доручив Мінюсту дати роз'яснення з тлумачення поняття виконувача обов'язків Кабінету міністрів. При цьому Віктор Янукович наголосив, що уряд продовжує нести повну відповідальність за ситуацію в країні, тому й далі має виконувати свої обов'язки в повному обсязі. "А скільки ще місяців триватимуть переговори зі створення коаліції, ми не знаємо. Але ситуація повинна залишатися під контролем", - сказав в.о. прем'єра.

Нагадаємо, 23 листопада під час першого засідання Верховної ради уряд Віктора Януковича склав свої повноваження. Цього ж дня БЮТ і "НУ-НС" обіцяли створити парламентську коаліцію, але їм бракувало підписів. 27 листопада нардеп від блоку "НУ-НС" В'ячеслав Кириленко заявив, що "НУ-НС" і БЮТ підпишуть угоду про створення парламентської коаліції на засіданні Верховної ради 29 листопада.

ВідеоЯнукович доручив Мінюсту дати роз'яснення (ексклюзив)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: