Лавринович розповів, чий Ющенко батько

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявляє, що президент та РНБО не мали підстав звільняти Миколу Рудьковського та Нестора Шуфрича.

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявляє, що президент та Рада національної безпеки і оборони не мали жодних юридичних підстав для рішення про відсторонення з посад міністра транспорту та зв’язку Миколи Рудьковського та міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Як передає УНІАН, про це міністр сказав журналістам на брифінгу.

Відповідаючи на запитання, як він може прокоментувати цю юридичну ситуацію, Лавринович сказав, що "немає ніякої юридичної ситуації взагалі в цьому випадку".

За його словами, президент оголосив закони непотрібними. За словами міністра, при всій повазі до Віктора Ющенка, зокрема як до багатодітного батька, він все таки не є "батьком усіх туркмен".

Міністр вважає, що подібні рішення президента не є прийнятними для європейської країни. Він нагадав, що є закони, які чітко регулюють механізми призначення та звільнення урядовців з їхніх посад. Лавринович вважає, що у даному випадку "немає жодної складової, яка могла би бути використаною".

Як повідомляв iPlus, 4 вересня рішенням РНБО діяльність міністра транспорту та зв`язку Миколи Рудьковського із забезпечення реалізації державної політики у сфері транспорту, керівництва Міністерством була визнана незадовільною і такою, що створює загрозу національній безпеці України, стабільності в суспільстві. У зв`язку з цим РНБО визнала за необхідне відсторонити його від виконання повноважень міністра.

Також на цьому засіданні РНБО визнала діяльність міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестора Шуфрича із забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, рятувальної справи, техногенної і пожежної безпеки, керівництва у мирний час діяльністю єдиної системи цивільного захисту, з проведення пошуково-рятувальних робіт, забезпечення техногенної і пожежної безпеки, керівництва Міністерством незадовільною і такою, що створює загрозу національній безпеці України, стабільності в суспільстві. У зв`язку з цим РНБО визнала за необхідне відсторонити Шуфрича від виконання повноважень міністра.

Прем’єр-міністру Віктору Януковичу було доручено вжити заходів щодо виконання зазначених рішень РНБО.

6 вересня президент України підписав укази, якими ввів у дію рішення РНБО від 4 вересня щодо відсторонення Рудьковського та Шуфрича від виконання повноважень міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: