Лавринович: Верховна рада у середу не працюватиме

У переговорах ПР і БЮТ щодо підвищення соціальних стандартів відчутні зрушення, проте для нормальної роботи Ради цього замало.

Заступник голови Верховної ради, член фракції Партії регіонів Олександр Лавринович заявив, що засідання парламенту сьогодні не розпочнеться через неузгодженість позиції ПР і БЮТ з питання підвищення прожиткового мінімуму й зарплат.

За його словами, сьогодні представники Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко вели переговори про подолання розбіжностей щодо соціальних стандартів, і в цих переговорах "відчутні певні зрушення".

Проте Лавринович зазначив, що робота з погодження позицій може тривати цілий день. роботи. "Тому засідання сьогодні не буде", - сказав віце-спікер. Він нагадав, що чисельність фракції Партії регіонів - 173 депутати, фракції БЮТ - 156, і "без узгодження позицій цих фракцій роботи не буде".

Перший віце-спікер відзначив також, що законопроекти про підвищення соціальних стандартів вимагають розгляду в профільних комітетах і узгодження з урядом.

Нагадаємо, вранці 9 вересня депутати від Партії регіонів заблокували роботу ВР. Причиною цього стала відмова колег проголосувати за законопроект про підвищення соціальних стандартів в Україні.

О 10:00 годині мало відбутися погоджувальна рада лідерів фракцій, яка не відбулася через відсутність представників БЮТ та ПР. Виявилось, що дві найбільші фракції працюють над розв’язанням проблемних питань.

Читайте також:

Литвин: ПР і БЮТ поновили "переговори на двох"

Литвин погрожує піти у відставку

ПР за звичкою заблокувала трибуну Ради

Литвин підписав закон про вибори президента

ВідеоЛавринович: ВР у середу не працюватиме

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: