Лавринович впевнений: його місце займе комуніст

Перший зам спікера вважає, що на його посаду призначать комуніста.

Перший заступник голови парламенту Олександр Лавринович вважає, що на його посаду коаліція хоче призначити депутата від фракції Компартії.

"Ідеться виключно про політичний підтекст. Зараз є необхідність у Юлії Володимирівни сформувати завдяки існуючій політичній більшості свою команду, і як елемент підходу до солідарного голосування (по ротації в уряді) є необхідність чіткого, послідовного голосування фракції комуністів", - пояснив Лавринович.

На його думку, фракція Компартії як "своя, лояльна, асоційована опозиція до уряду", отримає можливість представництва в керівництві Верховної ради.

"Це так ясно, що немає необхідності придумувати ще якісь аргументи", - додав він.

Лавринович також відзначив, що за весь період його діяльності на посаді першого віце-спікера до нього не було претензій, зокрема з боку БЮТ, про якість його роботи.
"Ніколи цього не було. Була, правда, одна претензія в залі, коли я не поставив один закон на голосування в цілому. Але наступного дня було прилюдне вибачення Івана Григоровича Киріленко (лідер фракції БЮТ) переді мною", - підкреслив він.

Коментуючи аргументи представників БЮТ для усунення його з посади і порівняння з екс-спикером Арсенієм Яценюком, який, на думку бютівців, теж не справлявся зі своєю роботою, Лавринович заявив: "Можна було б сміятися з такої аргументації, тому що відносно того, коли є спікер, який вимушений сам приймати рішення, і якого фракція БЮТ потім захищає аж до кулачних боїв, то такі характеристики дуже дивні".

Як повідомлялося, у парламенті зареєстрований проект постанови про усунення Олександра Лавриновича з посади першого заступника голови Верховної ради.
Автори проекту постанови - народні депутати Підгірний і Боднар (фракція БЮТ).

Читайте також:
Рада готова звільнити Лавриновича
БЮТ дозволить комуністам керувати Верховною радою
Лавринович: "Регіони" проігнорують бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: