Лавринович: Янукович-президент швидше за все розпустить Раду

Лавринович не вірить в нову коаліцію, і вважає, що Янукович-президент розпустить парламент.

У разі обрання президентом України Віктора Януковича у нього будуть всі конституційні повноваження оголошувати дострокові вибори Верховної ради, заявив перший заступник голови Верховної ради, представник Партії регіонів Олександр Лавринович.

Політик відзначив, що після президентських виборів є два варіанти розвитку подій. "Маловірогідний - це формування нової коаліції нинішніми парламентськими фракціями. Більш можливий сценарій - дострокове припинення повноважень парламенту через відсутність коаліції", - сказав Лавринович.

"У Верховній Раді немає жодного документа, який би засвідчив рішення депутатських фракцій і 226 народних депутатів про створення коаліції. Таких документів в парламенті не існує", - підкреслив він.

За його словами, з юридичної точки зору, не буде жодних проблем в тому, щоб провести дострокові вибори до парламенту одночасно з виборами місцевих органів влади 30 травня 2010 року.

"Можливі тільки ускладнення через фінансування, тому треба буде передбачити в бюджеті додаткові засоби. Інших перешкод я не бачу", - додав перший віце-спікер.

Раніше Янукович заявляв, що країні вигідніше, щоб дострокових виборів не було.

"Не виключаю того, що депутати нинішнього парламенту після президентських виборів об'єднаються в достатньо серйозну і могутню коаліцію і Верховна рада ефективно працюватиме", - сказав він.

В свою чергу, основний конкурент Януковича - прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що після президентських виборів дострокових парламентських виборів в Україні не буде.

"Не потрібно буде ніяких виборів - довиборів. Якщо президентські вибори завершаться успішно, то більшість у Верховній раді буде створена за три хвилини і рухатиметься в тому фарватері, який буде чітко накреслений президентом", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко не вірить у дострокові парламентські вибори після президентських

Янукович-президент розпустить Верховну раду

Політологи порівняли Януковича з Брежнєвим, а Тимошенко з Катериною II
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: