Лавров каже, що вимога ЄС до Росії виконувати Мінські домовленості безперспективна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС РФ звинуватив українську владу в саботажі домовленостей.

Позиція Європейського союзу щодо відновлення стосунків з Росією тільки за умови виконання Москвою Мінських домовленостей безперспективна.

Про це заявив у вівторок, 12 січня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на спільній прес-конференції за підсумками переговорів з фінляндських колегою Тімо Сойні, пише ТАСС.

"З нашого боку була підкреслена безперспективність позиції Брюсселя щодо того, що нормалізація стосунків з Росією можлива тільки після виконання Москвою Мінських домовленостей з українського врегулювання", - сказав Лавров.

"Факти свідчать про те, що мінські домовленості наполегливо саботуються київською владою", - додав він.

Нагадаємо, як повідомив напередодні речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, у вівторок, 12 лютого, відбудеться засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні на прохання Російської Федерації. Задекларований привід – четверта річниця підписання Мінських домовленостей.

Відео Тристороння контактна група у Мінську домовилася про перемир'я на Донбасі з 29 грудня

Відзавтра на Донбасі має запрацювати режим тиші. Про припинення вогню з 29 грудня домовилася тристороння контактна група. Інші питання - щодо звільнення українських моряків та обміну полоненими - Росія заблокувала. Коли українська сторона заговорила про негайну видачу моряків, росіяни вийшли із зали, де проводили відеоконференцію. 

Тристороння контактна група у Мінську домовилася про перемир'я на Донбасі з 29 грудня

Залиште свій коментар

Вибір редакції