Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров назвав українські "Національні дружини" "неонацистськими" та стурбований їхньою появою

На його думку, в Україні стає все більше збройних формувань.

Створена в Україні "Національна дружина" є "відверто неонацистської організацією", заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, пишуть "РІА Новини".

"Зберігаються, розправляють плечі та набирають силу в Україні нелегальні збройні формування, так звані добровольчі батальйони. Днями була створена нова структура радикальна, яку назвали "Національний корпус" або "Національна дружина". Структура відверто неонацистська", - заявив він.

А також додав, що тенденція, коли монополія на застосування сили є розмитою, дуже турбує керівництво РФ.

Нагадаємо, 28 січня в Києві відбувся марш та "заприсяження" членів організації, яка себе називає "Національні Дружини". Згідно з інформацією на Facebook-сторінці цього утворення, "Дружини" були створені на базі полку "Азов". Очолює їх колишній командир полку Ігор "Черкас" Михайленко. А на урочистій частині на території музею "Київська фортеця" був присутній народний депутат Андрій Білецький - також екс-командир полку "Азов". 

Згодом голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що громадські організації та об'єднання не мають права на мілітаризацію. Оскільки монополія на захист громадського правопорядку із застосуванням зброї належить Національній поліції. 

ВідеоТСН спробувала дізнатись, кому підпорядковуються славнозвісні Національні дружини

Монополія на насилля є тільки в держави. Так міністр внутрішніх справ Аваков охарактеризував утворення так званих Національних дружин, які в неділю шокували українців демонстрацією своєї масовості. Тоді шість сотень молодиків демонстративно на Майдані вийшли прийняти присягу на вірність, але кому?

ТСН спробувала дізнатись, кому підпорядковуються славнозвісні Національні дружини

Залиште свій коментар

Вибір редакції