Лавров: Росія не хоче виводити свій флот з Криму після 2017 року (відео)

Росія запропонує Україні обговорити можливість продовження термінів перебування ЧФ РФ на базі в Севастополі після 2017 року. Деталі - на відео (без коментарів. Associated Press).

Про це міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив сьогодні в Москві на прес-конференції.

За словами Лаврова, керівництво Росії, в особі президента і глави уряду, не раз наголошувало послідовний характер позиції – повага "суверенітету і територіальної цілісності України, сумлінне дотримання всіх домовленостей, що є між державами, у всій їх сукупності, сумлінне виконання всіх зафіксованих у цих домовленостях принципів і напрямів співпраці".

"Це повністю стосується і угод щодо Чорноморського флоту РФ на території України. Ми суворо керуємось цими угодами, зокрема тими, що містять положення продовження термінів перебування флоту й після 2017 року. У відповідний момент ми будемо готові запропонувати українській стороні обговорити умови такого подальшого перебування. Зрозуміло, обговорення цих питань має відбутися на пізнішому етапі, ближче до 2017 року і з тим урядом України, який на той момент працюватиме", - заявив міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: