ЛАЗ відновить роботу

Львівський автомобільний завод розрахувався з боргами за електроенергію і збирається відновити виробництво найближчими днями.


Про це повідомив сьогодні директор заводу Сергій Челяпіп. За його словами, ситуація на підприємстві незабаром буде нормалізована. 12 грудня ЛАЗ припинив роботу через борг за електроенергію, який складав 331 тис. грн.

Сьогодні більше 1,2 тис. працівників ЛАЗ вимагали біля прохідної заводу виплати зарплату за квітень-листопад у розмірі 6,7 млн. грн. і відновити роботу заводу.

Начальник Територіальної державної інспекції праці у Львівській області Оксана Завада розповіла, що, перевіряючи ЛАЗ, вони виявили, що замість того, щоб першочергово виплачувати людям зарплату, завод витрачав кошти здебільшого на сировину.

З її слів, якщо, наприклад, в квітні ЛАЗ отримав 39,4 млн. грн., з них на зарплату витратили близько 2 млн. грн., в той час на сировину – 26 млн. грн.

"Це трохи дивно, витрачати стільки коштів на сировину підприємству, яке практично припинило діяльність", – відзначила Завада.

Вона зазначила, що Державної інспекція праці провела 4 перевірки на ЛАЗі, проте зараз їх не пускають на підприємство. Така ж ситуація і з прокуратурою. Представник обласної прокуратури розповіла, що у серпні проти керівництва ЛАЗу було порушено кримінальну справу за умисну невиплату заробітної плати.

19 грудня відбудеться перше судове засідання по невиплаті заробітної плати за позовом 50 працівників ЛАЗу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: