Лазаренка чекають в Україні після Різдва

Експерти сходять на думці, що до виборів президента Павло Лазаренко до України не повернеться - він же "не самогубець".

На думку політологів, колишній прем'єр Павло Лазаренко може повернутися в Україну після Різдва. До виборів президента на нього чекати не треба.

Політичний експерт Віктор Небоженко переконаний, що Лазаренко братиме участь в політичному житті країни. "Партії регіонів все одно доведеться домовлятися з Лазаренком", - зазначив він.

Його колега Ігор Жданов підкреслив, що до січня 2010 року Лазаренко не повернеться. "Я думаю, що він не самогубець", - пояснив Жданов.

За словами іншого політолога Ігоря Когута, багато хто не хоче повернення опального екс-прем'єра.

Фахівці впевнені, що адвокати роз'яснять Лазаренко, чим закінчиться його повернення на батьківщину. Як відомо, раніше Лазаренко заявляв, що планує приїхати до України після того, як в листопаді суд розгляне питання зняття з нього судимості.

Щоб повернути своє майно, він найняв дорогого і відомого в США судового адвоката - Мартіна Гарбуза. Українські юристи оцінюють вартість його послуг мінімум в 1 тисячу доларів на годину.

Водночас міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пообіцяв, що заарештує Лазаренка, як тільки той зійде з літака в Україні. Міністр також повідомив, що одразу після затримання Лазаренка буде доставлено до слідчого ізолятору.

Читайте також:

Луценко заарештує Лазаренка, як тільки той повернеться до України

Лазаренко незабаром повернеться в Україну

Лазаренка нагородять званням почесного громадянина Дніпропетровщини

З Лазаренка зняли майже всі звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: