Лазаренко незабаром повернеться в Україну

Екс-прем’єр повідомив: як тільки суд винесе позитивні рішення, він відразу ж повернеться до України.

Екс-прем’єр-міністр Павло Лазаренко готує своє повернення в Україну. У листопаді американський суд має розглянути питання про звільнення його з-під варти у зв’язку із закінченням терміну покарання. Крім того, в поточному місяці суд розгляне ще одне важливе для Лазаренка питання - зняття з нього судимості.

Екс-прем’єр повідомив: як тільки суд винесе позитивні рішення, він відразу ж повернеться до України. "Для мене так питання навіть не стоїть. Відразу ж після закриття справи у США - додому, і лише додому", - заявив він.

При цьому колишній прем'єр стверджує: за час його ув’язнення в Америці більша частина майна, що належала йому або його родичам, була відчужена в результаті рейдерськіх атак. У власності Павла Лазаренка було багато нерухомості у Дніпропетровську - готелів, аптек і магазинів в центральній частині міста, включаючи ЦУМ і "Дитячий світ".

Щоб повернути своє майно, він найняв дорогого і відомого в США судового адвоката - Мартіна Гарбуза. Українські юристи оцінюють вартість його послуг мінімум в 1 тисячу доларів на годину.

Варто зазначити, що екс-прем’єра на батьківщині пам’ятають і чекають. Так, 16 вересня Дніпропетровська міськрада прийняла звернення до Дніпропетровської облради з проханням привласнити Павлу Лазаренку звання "Почесний громадянин Дніпропетровщини".

Читайте також:

Лазаренко каже, що його брат не вбивав Брагинського

У вбивстві Брагинського запідозрили Лазаренка

Лазаренка нагородять званням почесного громадянина Дніпропетровщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: