Лазаренко повернеться в Україну

Колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко планує повернутися в Україну після завершення юридичних процедур у США.

Екс-прем'єр міністр Павло Лазаренко повернеться в Україн одразу після звільнення з американської в'язниці.

"Як тільки завершаться всі юридичні процедури в Сполучених Штатах Америки, я відразу ж повернуся на батьківщину", - заявив Лазаренко.

Він нагадав, що є главою партії "Громада" і наголосив, що не бачить себе поза тими політичними процесами, які нині відбуваються в Україні.

Напередодні спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Федерального бюро в'язниць США Кріс Бурке повідомив, що Лазаренко буде звільнений з в'язниці в США 1 листопада 2012 року.

Нагадаємо, Павло Лазаренко очолював уряд України з червня 1996 по липень 1997 року. У 1998 році він став народним депутатом і очолив фракцію "Громада".

Лазаренко був заарештований у США в лютому 1999 року з панамським паспортом і провів у в'язниці в очікуванні процесу близько 4 років.

У червні 2003 року його випустили під заставу в 65 млн доларів, однак 1 жовтня 2008 року екс-прем'єр вирішив повернутися в американську в'язницю, пояснивши це метою зберегти своє життя.

Американська прокуратура звинувачувала Лазаренка в здирництві, шахрайстві, перевезенні вкрадених авуарів і відмиванні в 1994-1999 роках 280 млн доларів.

25 серпня 2006 року окружний суд Сан-Франциско засудив Лазаренка до 108 місяців ув'язнення і штрафу в 10 млн доларів за відмивання грошей і продаж за кордон майна, отриманого незаконним шляхом під час ведення справ на посаді прем'єра України. Влітку 2010 року термін ув'язнення Лазаренка був скорочений ще на 7 місяців - до 11 січня 2012 року.

Читайте також:

Лазаренко заявив, що не "замовляв" Щербаня та Гетьмана

Регіонали передрекли Тимошенко долю Лазаренка

Лазаренку скоротили 7 місяців в'язниці

США віддали Україні 3 мільйони доларів, вкрадених при Лазаренку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: