Лазаренко сидить під вартою і мріє повернутися до влади

Опальний прем'єр Павло Лазаренко переконаний, що його партія вже на наступних виборах пройде до парламенту.

Екс-прем'єр-міністр України Павло Лазаренко перебуває в США під вартою та чекає на рішення суду у своїй справі.

"Під вартою, тому що після засідання апеляційного суду змінилася судова юрисдикція, і, відповідно, треба наново подавати позов про звільнення. Але для Лазаренка немає сенсу це робити, тому що він вважає, що на наступному судовому засіданні, в принципі, справа буде закрита", - повідомила прес-служба його політичної сили "Громада".

Дата чергового судового засідання поки що не призначена. В очікуванні суду Лазаренко мріє повернутися до влади в Україні. За його словами, майбутнє партії не викликає у нього питань - вже на наступних парламентських виборах "Громада" повернеться у владу.

"На чергових виборах до Верховної ради ми повернемо собі статус парламентської партії, а на місцевих виборах отримаємо представництво в більшості обласних рад. Тому що альтернативи нашій об'єднувальній ідеології, нашому регіональному патріотизму, нашій економічній політиці конкретних справ в Україні немає", - заявив Лазаренко.

Раніше адвокати Лазаренка повідомляли, що екс-прем'єр ухвалив самостійне рішення повернутися до пенітенціарної установи.

Йому нібито сталі відомі факти, які підтверджують існуючу реальну загрозу його життю. Разом з тим, адвокати упевнені: як тільки політична ситуація в Україні нормалізується, Лазаренко зможе повернутися додому.

Наприкінці минулого року посол США в Україні Уїльям Тейлор заявив, що Лазаренко найближчим часом не з'явиться в Україні. Він був засуджений в США по 15 звинуваченням. Вісім, що стосуються відмивання грошей, залишилися в силі. За цими звинувачення його визнали винним і дали термін ув'язнення - дев'ять років.

Читайте також:

Павло Лазаренко: 10 років поза законом

У другій судовій справі Ходорковський захищатиме себе сам

Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

Тимошенко попросила у Європи 5,5 млрд. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: