Лазаренко сподівається повернутися в Україну за 3 місяці

Суд виніс остаточний вирок Лазаренку, засудивши його до 97 місяців позбавлення волі за ґратами.

Екс-прем'єр-міністр Павло Лазаренко сподівається повернутися до України протягом найближчих 3-х місяців після відбування 8-річного покарання в США.

"Він повернеться, щойно дозволить ситуація, але не пізніше ніж через три місяці", - заявила адвокат екс-прем'єра Марина Довгопола.

18 листопада суд Північного округу штату Каліфорнія (США) виніс остаточний вирок Лазаренку, засудивши його до 97 місяців позбавлення волі за ґратами. Суд скоротив термін його ув’язнення зі 108 місяців, що адвокати розцінюють як перемогу.

"Павло Лазаренко і його захисники вважають рішення суду позитивним. Воно дозволяє говорити про те, що пан Лазаренко уже відбув своє покарання в США", - заявила Довгопола.

Вона зазначила, що в квітні суд зняв із Лазаренка значну частину обвинувачень і тепер, після останнього рішення суду, бюро в'язниць США в 3-місячний термін має завершити всі процедурні питання щодо звільнення Лазаренка.

"Американські суди завжди враховують час, проведений під домашнім арештом – навряд чи вони зробили виняток для Лазаренка", - пояснив директор юрфірми Amber Global Consulting Іван Лозовий, який народився, вчився і працював у США.

Сам Павло Лазаренко раніше заявляв, що після повернення на батьківщину хоче повернутися до активної політичної діяльності.

Брат екс-прем'єра Іван Лазаренко сказав, що йому поки невідомо про політичні плани родича, бо в того зараз немає можливості спілкуватися.

Нагадаємо, Павло Лазаренко виїхав до США ще у 1999 році, тоді ж і потрапив за ґрати, де чекав суду 4 роки. Потім на півроку вийшов із в'язниці під заставу, після чого до 2006-го сидів під домашнім арештом.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вже заявив, що якщо Павло Лазаренко повернеться до України, він одразу буде заарештований.

Читайте також:

Остаточний вирок: Лазаренка ув'язнили на 97 місяців

Лазаренка чекають в Україні після Різдва

Луценко заарештує Лазаренка, як тільки той повернеться до України

Лазаренко каже, що його брат не вбивав Брагинського

ВідеоЛазаренко повернеться в Україну за 3 місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: