Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легалізація видобутку бурштину потребує мільйонних інвестицій - Держгеонадра

Для пошуку нових ділянок необхідно близько 20-30 мільйонів гривень.

Для легалізації видобутку бурштину держава повинна інвестувати близько 20-30 мільйонів гривень для проведення геологічного вивчення ділянок.

Про це "Укрінформ" повідомив голова Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.

Ці кошти необхідні для пошуку нових бурштинових ділянок для надрокористувачів. За словами Кирилюка, аби врегулювати проблему із незаконного видобутку бурштину, потрібне проведення геологічного вивчення ділянок для надання у законний спосіб прав на видобування бурштину.

Кирилюк каже, що проведення електронних торгів – це єдиний дієвий антикорупційний і прозорий шлях отримання прав на видобування не тільки бурштину, а будь-якої корисної копалини. Крім того, від продажу спеціальних дозволів на користування бурштиновими надрами держава отримає поповнення бюджету.

"Збільшення виданих спецдозволів на видобуток - це легалізація ринку. І найважливіше - це посилення кримінальної відповідальності по всій країні і по всіх видах корисних копалин за незаконний видобуток піску, вугілля тощо", - сказав Олег Кирилюк.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський робить спроби навести лад із видобутком бурштину в Україні і боротьбу з нелегальними копачами розпочав зі звільнень. Своїх посад позбулися голови управлінь СБУ та дев'яти  районних відділів поліції в Рівненській, Волинській та Житомирській областях.

ВідеоБурштинова війна: президент звільнив голів правлінь СБУ в кількох областях

Зеленський робить спроби навести лад із видобутком бурштину в Україні і боротьбу з нелегальними копачами розпочав зі звільнень. Своїх посад позбулися голови управлінь СБУ та 9 районних відділів поліції в Рівненській, Волинській та Житомирській областях.    

Бурштинова війна: президент звільнив голів правлінь СБУ в кількох областях

Залиште свій коментар

Вибір редакції