Легалізовувати чи ні?

За ніч розваг з елітною повією платять приблизно тисячу доларів.

Легалізовувати чи ні?
Кілька тисяч доларів за ніч спілкування - саме стільки коштують елітні українські повії. Вночі окремі політики з ними розважаються, а вдень нещадно проституцію критикують. Легалізовувати чи ні найдавнішу професію? Відповіді та елітні борделі.

Це елітний район столиці. Тут базується ЦВК, кілька музеїв, штаби політичних партій та елітний будинок розпусти. Його адресу легко знайти на Інтернетсайті. Одна з модельних агенцій Києва пропонує ескорт-послуги. Їхні фото - на обкладинках модних журналів, а тепер - і в міліцейських хроніках. Почесні відвідувачі - українські політики та російські кримінальні авторитети. На цьому ліжку відпочивав нині покійний Макс Бєшений. Тут п’ють дорогі лікери і до останнього не здаються.

Легалізовувати чи ні?
Архів
За ніч розваг з елітною повією платять приблизно тисячу доларів. Подібних агенцій по всій Україні – сотні, прибутки велетенські. Близько 6 мільярдів євро Німеччина отримала прибутку за 2006 рік з цього виду діяльності. Майже півроку минуло відтоді, як блакитну форму він поміняв на класичний костюм. Йому так і не вдалося вивести з тіні сексіндустрію та обкласти її податками. Утім, екс-керівник столичної міліції Віталій Ярема й досі не проти на околицях Києва облаштувати район червоних ліхтарів. Там і здоров’я повій контролюватимуть, і сутенерів позбудуться. Ось тільки Європейський досвід легалізації для вітчизняних політиків - не аргумент:

Правозахисник Едуард Багіров називає всіх вітчизняних повій потенційними потерпілими. Торгувати тілом, каже, - їхнє право. Держава проти, отже нічні метелики потрапляють у сіті сутенерів і звідниць, збагачуючи цим кримінальний світ. Леонід Мельников - головний у столичному управлінні боротьби з торгівлею людьми. Для нас, переконує, мораль поки що важить більше за гроші - суспільство ще не готове легалізувати проституцію. Хоча, не заперечує міліціянт, найдавніша професія була, є і буде. Байдуже, в законі чи поза ним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: