Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ексклюзивне інтерв'ю з легендарним американським ветераном Шайло Гаррісом провів телеканал 1+1.

Американський ветеран, відомий спікер, автор книжки "Сталева воля" Шайло Гарріс і його дружина-психолог Джеймі Панізза-Кімболл уперше приїхали до України на запрошення Американського дому, “Переможців” і благодійного фонду “Серце воїна”.

Шайло Гарріс — штаб-сержант армії США у відставці. 19 лютого 2007 року під час патрулювання дороги в Південному Іраку службовий автомобіль Гарріса підірвався. Троє побратимів Гарріса загинули, водій отримав поранення. Тяжко поранений Шайло провів у штучній комі 48 діб, а потім майже три роки відновлювався. Через глибокі опіки він утратив обидва вуха, кінчик носа та три пальці на лівій руці. Став першим солдатом, який узяв участь у передовому дослідженні регенерації за допомогою стовбурових клітин – для відновлення пальців. Загалом Шайло переніс уже понад 75 операцій, боровся також із посттравматичним синдромом.

Вранці після прильоту Гарріс із дружиною завітали у прямий ефір "Сніданку з 1+1" і поспілкувалися з ведучими Людою Барбір та Русланом Сенічкіним.  Шайло та Джеймі поділилися своїм досвідом і поглядами на те, як треба налаштовуватися на щасливе життя, знаходити мотивацію, берегти родину, підкреслили, яка важлива підтримка громади для ветеранів. Шайло також розповів про своє перше знайомство з українськими ветеранами.

"Я справді пишаюся першим візитом в Україну, мені приємно, що я можу поспілкуватися з героями вашої країни. Незалежно від форми, яку ви носите, і частини, в якій несете службу, ви служите своїй державі, сім’ї, суспільству. Кожен повертається з поля бою зі своїми власними шрамами, кожному треба прийняти ці шрами і дати такий меседж родині й громаді: дайте мені час і прийміть мене таким, як я є", - зауважив Шайло Гарріс.

Шайло Гарріс разом із дружиною  дали також ексклюзивне інтерв’ю Юлії Соцькій. Юлія – керівник міжнародного відділу новин ТСН. Її чоловік – Юрій Весельський, ветеран АТО і учасник проекту "Переможці". До розмови приєдналися куратор проекту Соломія Вітвіцька і подружжя Блохіних: герой АТО Дмитро та його дружина, відома волонтерка Лілія.  Спілкування відбулося у символічному місці – закладі "Піца Ветерано", власник якого Леонід Остальцев теж пройшов АТО, а після повернення з фронту вирішив займатися улюбленою справою. Офіціанти та працівники піцерії – це здебільшого хлопці, які захищали нашу країну, та волонтери. Побачити ексклюзивну розмову з Шайло та Джеймі можна буде вже у понеділок, 09 жовтня, у новинах  ТСН на телеканалі "1+1".

Дуже зворушливим і важливим моментом дня став візит до Київського військового госпіталя. Там на зустріч із Шайло та його дружиною зібралося понад 50 поранених хлопців на візках – воїни, які нині перебувають на лікуванні у відділенні невідкладної хірургії.  Кожному Шайло підписав книжку зі словами підтримки. Гарріс також провідав хлопців, які лежать у відділеннях абдомінальної хірургії та травматології.

6 та 7 жовтня в Американському домі в Києві відбуваються закриті зустрічі з ветеранами АТО та їхніми родинами, щоб допомогти подолати психічні та емоційні шрами, які залишає війна, а вже 8 та 9 жовтня американське подружжя відвідає Львів, де поділиться своєю особистою історією, досвідом відновлення, боротьби з ПТСР та збереження стосунків у родинах з тими, для кого це зараз актуально і важливо.

2017 року видавництво "Брайт Стар Паблішинг" переклало та опублікувало українською мовою книжку "Сталева воля: моя подорож крізь пекло, аби стати тією людиною, якою я мав стати". 5% вартості кожного примірника йде на психологічну реабілітацію ветеранів АТО та їхніх родин.

Сюжет зустрічі у "Сніданку з 1+1":

ВідеоВін пройшов через справжнє пекло і залишився людиною – легендарний Шайло Гарріс у Сніданку з 1+1

Залиште свій коментар

Вибір редакції