"Легендарну тачанку" у Каховці зносити не будуть. Біля неї збудують Музей монументальної пропаганди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Монумент підпадає під закон про декомунізацію.

Український інститут національної пам’яті не буде зносити пам’ятник "Легендарна тачанка" у Каховці, а біля нього збудує Музей монументальної пропаганди.

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв у своєму Facebook.

"Спільно з головою Українського інституту національної пам'яті Антоном Дробовичем придумали як створити Музей монументальної пропаганди біля "Легендарної тачанки" в Каховці на Херсонщині!" - написав він.

Спільно з головою Український інститут національної пам'яті Anton Drobovych придумали як створити Музей монументальної...

Опубліковано Yuriy Husyev Четвер, 16 січня 2020 р.

Цю інформацію також підтвердив і міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Останній висловив також особливу подяку художнику Олександру Ройтбурду. Деталі щодо цього музею обіцяють повідомити у березні.

Раніше УІНП надіслав офіційного листа до міськради з вимогою вирішити долю пам’ятника, оскільки він підпадає під закон про декомунізацію. Однак міський голова Каховки пообіцяв "захистити символ міста".

Монумент "Легендарна тачанка" у Каховці було відкрито 1967 року. Вона була споруджена на честь 50-річчя Жовтневого перевороту та символізує бої на Каховському плацдармі 1920 року, коли Червона армія здобула перемогу над білогвардійськими військами.

Відео Конституційний суд у закритому режимі визнав декомунізацію законною

Таким чином скаргу депутатів-опоблоківців, які два роки тому почали вимагати визнати декомунізацію неконституційною, відхилили. Закон про засудження та заборону пропаганди тоталітарних режимів парламент ухвалив у квітні 2015 року.  

Конституційний суд у закритому режимі визнав декомунізацію законною

Залиште свій коментар

Вибір редакції