Леонід Кучма святкує день народження

Кучма відзначить цей день на дачі у Форосі. Цю дату він відсвяткує набагато скромніше, ніж 70-річчя в 2008 році в комплексі "Айвазовське".

9 серпня колишній глава української держави Леонід Кучма відзначає день народження: екс-президентові виповнилося 72 роки.

Кучма відзначить цей день на дачі у Форосі. "Не знаю, йому вона належить або Віктору Пінчуку. Там чотириповерхова вілла з басейном і десь 50 соток землі", - розповіло джерело в керівництві Криму.

Цю дату він відсвяткує набагато скромніше, ніж 70-річчя в 2008 році в комплексі "Айвазовське" (селище Партеніт). Будуть лише найближчі друзі і родина. Серед тих, кого можна віднести до друзів Леоніда Даниловича, також артисти: це і Таїсія Повалій, і Іво Бобул. Щоправда, як сказав чоловік Повалій Ігор Ліхута, вони не зможуть привітати президента особисто - 10 серпня у Таїсії концерт у Запоріжжі: "Але ми обов'язково привітаємо його по телефону. Кучма - це ж епоха в житті України!"

По телефону привітає друга і кума і Іво Бобул: "Коли у нього був ювілей, я святкував разом з ювіляром, але зараз звичайний день народження, і він святкує з найближчими. Подзвоню, заспіваю Леоніду Даниловичу "Многая літа", а відмітимо вже при зустрічі".

Також 72-й день народження відзначає сьогодні народний депутат, колишній мер Києва Олександр Омельченко. Він також відсвяткує цю подію у колі сім’ї. Місцем святкування Омельченко обрав депутатський санаторій "Дюльбер" у Місхорі - це колишній палац, побудований архітектором Лівадійського палацу для дядька Миколи II, великого князя Петра Миколайовича. У Криму Омельченко відзначив і свій минулий день народження - в Євпаторії.

Читайте також:

Як Янукович гуляв ювілей

Янукович нагородив орденом дружину Кучми

Кучма написав книгу "Зламане десятиліття" про себе та Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: