Леся Гонгадзе: можливо, Георгія запроторили до психлікарні

Мати зниклого журналіста Георгія Гонгадзе підозрює, що її сина відвезли до психлікарні і він там втратив пам'ять.

Мати зниклого журналіста Георгія Гонгадзе не виключає, що її син живий. "Я не бачила його мертвим. Але десять років - великий термін, він би дав вже про себе знати. Хоча... Може, його запроторили кудись у психіатричну лікарню, і він забув, хто такий, втратив пам'ять. Адже неугодних колись тримали в лікарні для душевнохворих," - сказала вона.

"Я завжди була готова, що з ним щось може статися. Але я не була готова, що його використовують. Плакала: синочку, на кого ти мене залишиш? А він: "Якщо не я, то хто? У тебе пенсія 85 гривень (у ті роки така була), а таких, як ти, 90 відсотків. Інші 10 відсотків жирують", - розповіла Леся Гонгадзе.

На її думку, ні череп, ні "таращанське тіло" не належать Георгію. Сама за професією зубний лікар, вона переконана, що знайдені зуби "не мають нічого спільного з її сином". Колір, форма, висота, ширина - усе інше. "Зуби на тому черепі були жовтого кольору, гарні, здорові і з вираженими зубними буграми. А в мого сина вони були білі, невеликі та стерті, тому що уві сні він мав звичку ними скреготати," - каже вона.

"Стопа і пальці там абсолютно не мого сина, поранення зовсім на іншій руці, волосся не того кольору," - додала мати журналіста.

Леся Гонгадзе вважає, що троє міліціонерів-виконавців, засуджених на 12-13 років, не мають до вбивства Георгія жодного стосунку. Крім того, вона не вірить, що Кучма давав наказ усунути її сина.

16 вересня виповниться десять років відтоді, як Георгій Гонгадзе зник. Напередодні Генпрокуратура оголосила, що єдиним замовником і підбурювачем вбивства журналіста Георгія Гонгадзе виявився колишній міністр внутрішніх справ України нині покійний Юрій Кравченко. Виконавцем, за версією слідства, є екс-начальник служби зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач. Генпрокуратура припускає, що судовий процес над Пукачем буде публічним і відкритим.

Читайте також:

Друг Гонгадзе: Пукач може змінити свої свідчення в суді

Адвокат сім'ї Гонгадзе сумнівається у висновках слідства

Мати Гонгадзе : ГПУ замітає сліди бездіяльності

 

ВідеоМати Гонгадзе не виключає, що її син живий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: