Леся Ґонґадзе: дякую Кучмі за промінчик надії

Мати Георгія Ґонґадзе вірить, що її син живий і стверджує, що Леонід Кучма "повернув її до життя".

Мати зниклого журналіста Георгія Ґонґадзе - Леся Ґонґадзе виразила вдячність екс-президенту Леоніду Кучмі за його віру у те, що її син живий.

"Вчинок Леоніда Кучми – це вияв людяності. Вдячна йому, що він знайшов в собі силу і мужність сказати це. Гадаю, це йому було нелегко. Я дякую йому за промінчик надії. Він повернув мене до життя. У нього є людське серце", – сказала мати журналіста.

Вона нагадала, що сама ніколи не вірила, що знайдене у містечку Тараща під Києвом тіло належить її синові.

"Я наполягала з першої хвилі (відтоді, як вперше потрапила до моргу) і говорю це сьогодні – таращанське тіло – це не мій син. Багато років на мене тиснули: вмовляли, наполягали, вимагали, погрожували, аби я дала дозвіл на поховання "таращанського тіла". Я не могла б вчинити так щодо свого сина, бо це моя дитина. Звісно, я християнка і мене це мучить. Отож я могла б поховати чужу людину, але як неопізнану особу, я б доглядала за могилою", – сказала Леся Гонгадзе.

Також вона запевнила, що ні в чому не звинувачує ні попередню, ні теперішню владу.

"Я не маю претензій ні до Леоніда Кучми, ні до Віктора Ющенка. Ні до кого. Я розумію, що вони залежні люди, раби системи, яку самі створили. Все в Божих руках", – зазначила Леся Гонгадзе.

Читайте також:

Кучма сподівається, що журналіст Ґонґадзе живий

Генпрокуратура допитала Кучму

Мельниченко назвав політиків, які заважають справі Гонгадзе

У Росії скоєно напад на журналіста, який критикував владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: