Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Левицю, яку колишній господар накачував наркотиками, конфіскували і передали до Одеського зоопарку

Чоловік, який намагався контрабандою вивезти левицю з країни, все ще хотів забрати її назад.

Левеня Сандра, яке торік прикордонники конфіскували в громадянина Туреччини, дістало одеську прописку. Відтепер тварина офіційно мешкатиме в місцевому звіринці, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоЛевеня Сандра, якого колишній господар накачував наркотиками, дістало одеську прописку

Торік прикордонники конфіскували тварину в громадянина Туреччини, який хотів вивезти її за кордон контрабандою. 10-місячне левеня офіційно житиме в місцевому звіринці.

Левеня Сандра, якого колишній господар накачував наркотиками, дістало одеську прописку

Сандра потрапила сюди торік - знесиленою та ледве живою. Прикордонники знайшли її в мікроавтобусі серед кліток з двома тисячами папуг, накачаною наркотиками.

Молоду левицю передали у місцевий звіринець. Завідувачка сектором хижаків одеського зоопарку Вікторія Нагорна фактично виносила тварину на руках та довго вигодувала з соски. З першого дня не спала ночами - спочатку в зоопарку, ну а потім вдома, куди забрала рятувати кошеня від знесилення.

Майже рік працівники зоопарку нервували — яка ж доля спіткає їхню вихованицю. Адже чоловік, який намагався контрабандою вивезти левицю з країни, все ще хотів забрати її назад.  Все залежало від рішення суду - і він конфіскував тварину і передав до зоопарку.

Влітку, коли Сандра ще трохи підросте,  її переселять у вольєр до молодої левиці Торі. Її свого часу також вигодовували з соски, бо від неї відмовилася мати. І з часом обидві людські вихованки, сподіваються у зоопарку, зможуть створити свої власні родини.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року у міжнародному пункті пропуску "Чорноморський морський торгівельний порт" прикордонники і митники виявили левеня, яке намагалися незаконно вивезти за кордон. Під час оформлення на виїзд з України одного з теплоходів на контроль прибув легковий автомобіль "Фіат". За кермом авто перебував громадянин Туреччини, разом із ним були двоє пасажирів. Машиною із усіма дозвільними документами перевозили 2245 папуг та 4 котів. Проте, під час поглибленого огляду прикордонники виявили левеня. 

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції