Левко Лук'яненко розповів, чому в 1991 році обрали Кравчука

Перши президентом України не міг стати націоналіст, бо люди боялися цього слова. "Річ у тім, що народ обирає такого президента, яким є сам", - переконаний Левко Лук'яненко.

У 1991 році український народ не міг обрати президентом націоналіста, оскільки слово "націоналіст" лякало людей, розповів народний депутат минулих скликань, український дисидент Левко Лук'яненко.

"Річ не в тім, що в Україні немає справді достойних людей. А в тім, що народ обирає такого президента, яким є сам. Скажімо, у 1991 році не міг стати президентом ні Чорновіл, ні Лук'яненко. Народ не міг обрати націоналіста, бо слово "націоналіст" його лякало", - переконаний Лук'яненко.

"А Кравчук (Леонід Кравчук став першим президентом України – прим. ред.) - ближчий, зрозуміліший. Тепер візьмімо 1994 рік. Кого обрали президентом? Людям потрібен був червоний директор, це була своя людина для переважної більшості виборців. Ось таким чином Україна потрапила до рук злодіїв, шахраїв, безбожників", - пояснив відомий політичний діяч.

За словами Лук'яненка, будь-яка влада весь час дає підстави для розчарування

"Але низам, котрі нарікають на неї, не вистачає розуму сказати собі, що це ж вони й привели цю владу на верхні поверхи. Тому нехай народ розчаровується в собі, коли ставить президентом Кравчука або Кучму, а не патріота, котрий би тягнув добро з усього світу в Україну. А не з України", - резюмував він.

24 серпня Україна відзначатиме 19-ту річницю незалежності. При цьому за результатами опитування, проведеного напередодні Дня Незалежності соціологічною службою Центру Разумкова, 44,7% громадян не вважають Україну дійсно незалежною державою.

А якби референдум щодо проголошення державної незалежності України відбувався сьогодні, незалежність підтримали би лише 59,1% опитаних.

Читайте також:

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

Кравчук побачив, як Янукович встановлює тоталітаризм

Інститут нацпам'яті: Голодомор не був геноцидом українців

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: